Şuanda Buradasınız: Su Analizi Lovibond Su Güvenliği Test Kitleri

Lovibond Su Güvenliği Test Kitleri

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond Su Güvenlik Test Kiti

Lovibond Su Güvenliği Test Kitleri DSÖ (WHO) standartlarına göre yerinde denetimler için hızlı ve güvenilir sonuçları verecek şekilde tasarlanmıştır. Afetlerde veya zor durumlarda çözüm beklemeyin ve hemen harekete geçin. Lovibond Su Güvenliği Test Kiti ile her zorluğu yönetmek ve güvenli içme suyu sağlamak için tüm ekipmanları yanınızda olur. Lovibond Test kiti, mikrobiyolojik ve basit kimyasal analiz yöntemlerini birleştirir.

Kompakt tasarımı ve isteğe bağlı sırt çantası, her ortamda ve zor durumlarda hareketliliğinizi sağlar. Güvenli içme suyu kalitesi için ihtiyacınız olan en önemli parametreleri kontrol etmek için başka bir test kitine veya ekipmanına ihtiyacınız olmadığından emin olun.

Rank Teknoloji Ltd., Lovibond Türkiye Distribütörü olarak kullanıcıların ihtiyaçlarını doğru tespit ederek ihtiyaçlarına cevap verecek en uygun çözümleri sunmak ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden Türkiye genelinde yaygın hizmet hizmet ağı ile Lovibond kullanıcılarının yanındadır.

Acil durum ve afetlerde ihtiyaç duyulan su analizleri için kullanılan test kitleri, Lovibond kalitesi ile teknolojisi üretilmektedir. Ürün gruplarına ait bilgiler aşağıdaki verilmektedir. Ürünlerin teknik özellikleri ve testlere ait detaylar için uzman satış ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Su Güvenliği Test Kiti - Standart

Acil durum ve afetlerde temel su analiz ihtiyaçlarını karşılayabilecek özellikte olan ürün özelliklerini görmek için tıklayın.

Su Güvenliği Test Kit - Kimyasal

Acil durum ve afetlerde su kimyasal testlerinin yapılabileceği ürün özelliklerini görmek için tıklayın.

Su Güvenliği Test Kiti - Mikrobiyoloji

Acil durum ve afetlerde su güvenliği için ihtiyaç duyulan mikrobiyoloji testlerini yapılabilen ürün özelliklerini görmek için tıklayın.

Su Güvenliği Test Kiti - Kimyasal ve Mikrobiyoloji

Acil durum ve afetlerde su güvenliği için ihtiyaç duyulan su mikrobiyolojisi ve kimyasal testlerin yapılabildiği ürün özelliklerini görmek için tıklayın.