Şuanda Buradasınız: Haberler Aqualytic Su Analiz Sistemleri

Aqualytic Su Analiz Sistemleri

e-Posta Yazdır PDF

Aqualytic Türkiye Distribütörlüğünü yapmakta olan Rank Teknoloji Ltd., 135 yıllık tecrübesi ile %100 Alman üretimi olan Su Analiz Sistemleri konusunda profesyonel kadrosu ve yaygın bayii ağı ile müşterilerine sunmaktadır. Tintometer marka ailesi içinde yer alan Aqualytic, 2020 yılından itibaren Lovibond teknolojisinin bir parçası olmuştur.

Aqualytic Su Analiz Sistemleri, Fotometre, Spektrofotometre, BOİ (BOD), KOİ (COD), İnkübatör ve kimyasal test kitlerine ait ihtiyaçlarınızda Rank Teknoloji Ltd. olarak desteğinize Türkiyenin her yanında hizmetinizdeyiz.

Aqualytic Su Analiz Sistemlerine ait ürünleri ve yenilikleri takip ederek ekipman ve test kiti ihtiyaçlarınızda profesyonel Rank Teknoloji ekibinden destek alabilirsiniz. Aqualytic test kitlerine ait detaylı bilgiler çok yakında www.rank.com.tr web sayfamıza eklenecektir. Aqualytic Su Analiz Sistemlerine ait tüm modeller için fiyat teklifini satış ekibimizden alabilirisiniz.

Aqualytic Fotometre Modelleri

Aqualytic AL 100, Aqualytic AL 200, Aqualytic Vario COD Fotometre, Aqualytic AL 400, Aqualytic AL 410, Aqualytic AL 450 modellerine ait detaylı bilgi ve teknik destek hizmetini uzman satış ekibimizden her zaman alabilirsiniz.

Aqualytic AL 800 Spektrofotometre

Aqualytic AL800 spektrofotometre modeline ait detaylı bilgi ve teknik destek hizmetini uzman satış ekibimizden her zaman alabilirsiniz.

Aqualytic Elektrokimya SD Serisi

Aqualytic SD50 pH, Aqualytic SD60 ORP, Aqualytic SD70 Con, Aqualytic SD80 TDS, Aqualytic SD90 Salt modellerinden oluşan IP67 (waterpoof) özellikli cep tipi SD modellerine ait detaylı bilgi ve teknik destek hizmetini uzman satış ekibimizden her zaman alabilirsiniz.

Aqualytic Comparator Modelleri

Aqualytic Checkit Comparator ve Aqualytic Comparator System 2000 serilerine ait detaylı bilgi ve teknik destek hizmetini uzman satış ekibimizden her zaman alabilirsiniz.

Aqualytic AL 125 Thermoreactor

Aqualytic AL 125 model termoreaktör modeline  ait detaylı bilgi ve teknik destek hizmetini uzman satış ekibimizden her zaman alabilirsiniz.

Aqualytic BOD Incubator Modelleri

Aqualytic TC135, Aqualytic TC 140, Aqualytic TC 175, Aqualytic TC255, Aqualytic TC 256, Aqulaytic TC 445 modeline  ait detaylı bilgi ve teknik destek hizmetini uzman satış ekibimizden her zaman alabilirsiniz.

Aqualytic BD 600 BOD Sistemi

Aqualytic BD 600 BOD sistemine ait detaylı bilgi ve teknik destek hizmetini uzman satış ekibimizden her zaman alabilirsiniz.

Aqualytic Turbidimetre Modelleri

Aqualytic AL 450T-IR, Aqualytic AL250T-IR, Aqualytic AL400T-WL turbidimetre modeline ait detaylı bilgi ve teknik destek hizmetini uzman satış ekibimizden her zaman alabilirsiniz.

Aqualytic Elektrokimya SD Serisi Taşınabilir Meter Modelleri

Aqualytic SD 300 pH, Aqualytic SD 320 Con (iletkenlik), SD 310 Oxi  modeline  ait detaylı bilgi ve teknik destek hizmetini uzman satış ekibimizden her zaman alabilirsiniz.

Aqualytic AL 15 Taşınabilir Multi Metre Modeli

Aqualytic AL 15 modelinde tek cihaz ile pH + Con + Oxi elektrodları ile aynı anda okuma yaparak zamandan kazanırsınız.  Aqualytic AL 15 modeline ait detaylı bilgi ve teknik destek hizmetini uzman satış ekibimizden her zaman alabilirsiniz.

Aqualytic AL 10 Serisi Taşınabilir Metre Modeli

Aqualytic AL 10 pH metre, Aqualytic AL10 Con (iletkenlik) modellerine ait detaylı bilgi ve teknik destek hizmetini uzman satış ekibimizden her zaman alabilirsiniz.