Şuanda Buradasınız: Anasayfa

Lovibond Türkiye

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond Lovibond Tintometer Group. Türkiye Distribütörlüğünü yapmakta olan RANK Teknoloji Ltd., profesyonel hizmet kadrosu ve uzman iş ortakları ile birlikte Türkiyenin her yanında Lovibond kullanıcılarına kesintisiz hizmet vermektedir. 130 yılı aşkın tecrübeye sahip olan LOVIBOND, Su Analiz Cihazları ve Renk Ölçüm Sistemleri konusunda yenilikçi teknolojileri ile üretim yapmaktadır. Su analizleri ve renk analizleri konusunda üretilen bir çok model ve metodu standart haline gelmiş olup Lovibond dünya genelindeki kullanıcıları ile birlikte ülkemizde de her geçen gün artan müşteri portföyü ile hizmetlerimizi yaygınlaştırmaktayız.

Resmi Lovibond Türkiye Distribütörü Rank Teknoloji Ltd., 20 yılı aşkın tecrübesi ile kulanıcılarını yenilikçi Lovibond teknolojileri ile buluşturmaya devam ediyor. Lovibond, İçme ve Kulanım Suyu, Atıksu, Endüstriyel Sular, Proses Suları,  Yüzme Havuz Sularında bulunan kimyasalların analizinin yanı sıra 2013 yılı üçüncü çeyreğinde satışa sunulan Lovibond Su Mikrobiyolojisi test kitleri her zaman güvenle tercih edilmeye devam etmektedir.  Lovibond, her geçen gün ürün gamına yeni ürünleri ekleyerek daha geniş alana hitap etmektedir.

Lovibond Renk ölçüm sistemlerinde kullanılmakta olan modellerimiz, dünyada olduğu gibi Türkiye'de de bir çok üretici firma tarafından güvenle kullanılmaktadır. Lovibond Renk analiz ürünleri, bitkisel yağ renk ölçümünden, madeni petrol yağlara, meyve sularından bira ve malt ölçümüne, şeker, bal, un makarna tipi kuru ve sıvı gıdalarda renk ölçümü yapabilecek özelliklerdedir.

Lovibond Türkiye Distribütörü Rank Teknoloji Ltd., uzman kadrosu ile desteklenmekte olan kullanıcılarımıza "%100 Müşteri Memnuniyeti" esasına göre hizmet vermektedir. Ürünlerimize ait teknik bilgileri internet sayfamızıdan ulaşabilirsiniz.

Lovibond Sosyal Medya