Şuanda Buradasınız: Anasayfa

Lovibond Mikrobiyoloji Testleri

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond MikrobiyolojiLovibond ailesine yeni katılan Lovibond Su Mikrobiyoloji test kitleri ile tanışma zamanı geldi. Lovibond tecrübesi ve güvenilirliği ile üretilen, 130 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesi ile dünya genelinde kullanılmakta olan Lovibond su analiz sistemleri ürün portföyüne mikrobiyoloji test kitlerini de eklemiştir. Lovibond Kullanıcılarına Su Analizi ve Renk Analizinin yanı sıra yeni gelen Mikrobiyoloji ürünleri hizmet vermekte olup konusunda dünyaca ünlü olan markamızın hitap ettiği pazarı daha da genişletmektedir.

Su Mikrobiyolojisi; Mikrop olarak bilinen mikro organizmaların bir çok çeşidi su kaynaklarında barınmaktadır. Bu mikroorganizmalar, bazı uygulamalarda avantajlı olabildiği gibi eko sisteminde gerekli bir parçasıdır. Fakat bazı mikroorganizmalar, hayvanlarda ve bitki türlerinde hastalıklara neden olabilmektedir. Bu mikroorganizmaların su sistemlerindeki varlığı sağlığı etkileyebilir, bitkilere zararlı olabilir, bireylere zararı dokunabilir.

Farklı mikroorganizma çeşitleri büyük oranda su sistemlerinde etkilidir. Mikroorganizmaların işgali ile mücadele etmek için düzenli ve etkili bir izleme gerektiren kimyasal ve mekanik yöntemler gereklidir. Lovibond ekipman ve reaktif yelpazesi, eğlence, sanayi ve çevre suları gibi bir çok uygulamada suyun kimyasal ve mikrobiyolojik bileşenlerinin izlenmesi için dünya çapında kullanılmaktadır.

Dünya genelinde yaygın kullanımı olan Lovibond markamızın değerli kullanıcılarına sunduğu bu yeni ürün grubu ile sizlere daha çok hizmet vermeyi planlamaktadır. Lovibond Mikrobiyoloji testlerine ait bilgilerini www.rank.com.tr web sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Destek ve sorularınız için satış departmanı ile kontakt kurabilirsiniz.

Lovibond Koliform / E.Coli Test Kitleri,

Lovibond Lejyonella Test Kitleri,

Lovibond Dipslides - Agar Kitleri,

Lovibond ATP Metre Cihazı,

Lovibond Dipslide İnkübatörü,

Lovibond Marine Water Test Kit, (Gemilerin Kullanımına Özel Test Kitleri)

Lovibond Besin Pad Sistemi,

Lovibond Kullanıma Hazır AGAR Sistemi,

Su Mikrobiyolojisi Test Kiti

Lovibond su mikrobiyolojisi test kitlerine ait ürün kataloğunu indirmek için tıklayınız.

Lovibond Sosyal Medya