Sofa

Sofa

 

Sofa

Sofa

 

BD 600 BOİ Sistemi

Şuanda Buradasınız: Anasayfa

Lovibond Tintometer Renk Analizi

Lovibond Renk Ölçüm Sistemi

Lovibond 135 yıllık  bilgi ve tecrübesi ile dünya genelinde yaygın olarak kullanılan bir markadır. Lovibond Su Analiz Sistemleri ve Renk Analiz Sistemleri olmak üzere iki ana grup olarak üretim yapmaktadır. Lovibond Tintometer Renk Analiz Sistemleri ile Bitkisel Yağlar, Gıda, Tekstil, Petrokimya Ürünleri, Boya, Madeni Yağlar, Kimyasallar, Kozmetik ve İlaç gibi bir çok endüstriyel sektörde Renk ölçümü için kullandığı ve vazgeçemediği ürünleri kapsamaktadır.

Dünya genelinde olduğu gibi Türkiye genelinde de yaygın kullanımı olan Lovibond Tintometer Renk Analiz cihazları Gıda, Tekstil, Petrokimya, Boya, Yağ Sanayi, Kimyasallar, Kozmetik ve İlaç sektörlerini içeren bir çok üretim tesisinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Renk ölçümleri için uluslararası standart haline gelmiş Lovibond ürünlerini Rank Lovibond Türkiye olarak tecrübeli kadromuz ile sizlere sunmaktadır.

Lovibond su analiz sistemlerindeki tecrübemiz ile birlikte renk analiz cihazlarında da Lovibond Tintometer Türkiye Distribütörü olarak yanınızdayız. Lovibond Tintometer renk analiz sistemlerine ait modellerin detay bilgileri ve fiyat teklifi için uzman satış ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bira, Malt ve Karamel Renk Analizleri,

Kimyasallarda Renk Analizi,

Boya Renk Analizi

Bitkisel Yağlarda Renk Analizi

Yiyecek ve İçeceklerde Renk Analizi

Ev Ürünlerinde Renk Analizi

Medikal Ürünlerde Renk Analizi

Petrol ve Petrokimya Ürünleri Renk Analizi

İlaç ve Kozmetik Ürünlerinde Renk Analizi

Plastik Renk Analizi

Şeker, Şurup ve Bal Renk Analizleri

Tekstil Ürünlerinde Renk Analizi