Şuanda Buradasınız: Anasayfa

Orbeco Hellige - Lovibond

e-Posta Yazdır PDF

Orbeco Hellige

Orbeco Hellige - Lovibond

Tintometer Group, Su Analiz Sistemleri ve Renk Ölçüm Sistemlerinde 135 yıllık tecrübe.

135 yıllık Lovibond tecrübesi ile bütün dünyada yaygın olarak kullanılmakta olan Lovibond ürünlerimizin içine Orbeco Hellige markasınıda alarak ürün portföyünü büyütmeye devam etmektedir. Lovibond analiz sistemleri konusunda ihtiyacınız olan her ihtiyaca çözüm sunmanın gururunu yaşamaktadır.

130'ncu yıl dönümünde, Şirket Başkanı - Cay-Peter Voss "Günümüzde çok az firma 130 yıllık başarısını kutlama şansına sahiptir. Bize düşen ürünlerimizin dünya çapındaki itibarını ve bu itibarın sağlanmasında çalışanlarımızın katkısını takdir etmekdir." diyerek yorum yapmıştır. Ekim ayında Tintometer Grubunun tüm çalışanları bu harika olayı Dortmund ve Amesburry'de kutlamışlardır.

Lovibond ürün yelpazesini daha da genişletip geliştirecek olan yeni enstrümanlar üzerindeki çalışmalar sürdürülmektedir. Lovibond Türkiye Distribütörü Rank Teklonoloji Ltd., geniş bayii ağı ve üstün hizmet anlayışı ile Orbeco-Hellige - Lovibond kullanıcılarının yanında her zaman güvenle durmaktadır. Orbeco Hellige fiyat teklifi için satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Lovibond Sosyal Medya