Şuanda Buradasınız: Anasayfa

Rank Lovibond Hakkımızda

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond Türkiye

Lovibond Türkiye Distribütörü olan Rank Teknoloji Ltd., ülke genelinde 130 yılı aşkın Lovibond tecrübesi ile Su Analiz Sistemleri; İçme ve Kullanım Suyu, Atıksu, Endüstriyel Sular, Proses Suları, Taşınabilir Gemi Analiz Test Kitleri ve Yüzme Havuzu Test Kitleri ile birlikte  Renk Ölçüm Cihazları; Bitkisel Yağ, Petrokimya Ürünleri, Madeni Yağ, İlaç ve Kozmetik Ürünleri, Yiyecek ve İçecek Ürünlerini kapsayan geniş ürün yelpazesine sahip Renk Analiz Sistemleri ile birlikte 2013 yılından itibaren ürün ailesine katılmış olan Su Mikrobiyolojisi Test Kitleri ile rekabetçi ve yenilikçi çalışmalarını başarı ile sürdürmektedir. Lovibond ailesine yeni katılan modelleri sürekli güncellenen web sayfamızdan www.rank.com.tr takip edebilirsiniz.

Hakkımızda

Rank Teknoloji Ltd, değişen dünyada gelişen teknoloji ürünlerini sektörün önde gelen markalarını, kullanıcılarına en üstün hizmet anlayışı ile sunmak üzere kurulmuştur. Merkez ofisi Ankara'da bulunan Rank Teknoloji Ltd.'nin kaliteli ürün ve hizmet geliştirmek için teknolojinin yaratıcı fikirlerin kullanılmasının önemine inanarak profesyonel kadrosu ile yatırımlarını yapmaya devem ederek kendini daha büyük hedeflere hazırlamaktadır. Pazara sunduğu yüksek teknoloji ürünleri ve katma değerli servisi hizmeti ile topluma ve çevreye duyduğu saygıyı ifade eden Rank Teknoloji "Sağlıklı bir çevre için doğru teknolojiler" yaklaşımı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı ilke edinmiştir.

Rank Teknoloji, zamanı yakalayan ve devamlılık içeren gelişim politikası ile müşterilerine, sektörüne ve çevreye katkılarını sürdürecektir. Rank Teknoloji Ltd. dünyada olduğu gibi ülkemizde de su'ların daha çok önem kazandığı günümüzde dünya genelinde bilinen ve güvenilerek kullanılan aynı zamanda ülkemizde de geniş kullanıcı portföyüne sahip %100 Alman üretimi olan Lovibond Su Analiz Sistemlerinin Türkiye genelindeki satış, dağıtım, servis ve eğitim hizmetlerini başarı ile sürdürerek çalışmalarını hızlandırmaktadır. Lovibond su analiz sistemleri konusunda geniş ürün yelpazesi bulunan Lovibond markasının ürünlerinin hitap ettiği grupların başında; içme ve kullanım suyu, atık su, endüstriyel ve proses suları, taşınabilir gemi analiz kitleri ve yüzme havuz sularında kullanılan cihaz ve test kitlerini içermektedir. Sağlıklı bir nesil ve sağlık bir çevre için sularımızda günlük olarak testlerin yapılması ile işimize, çevremize olan değeri ve saygıyı göstermekteyiz.

Misyonumuz

Hızlı, devamlı ve tutarlı olmanın, kaliteli ürün ve hizmetleri düşük maliyetle rekabetçi pazara sunmanın, saygın bir lider olabilmek için son derece önemli olduğunu bilerek "Hayatımızı Kolaylaştıran Teknolojiler" yaklaşımı ile müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Bilgi, iletişim ve eğitime dayalı alt yapımızla kendimizi sürekli yenileyen, araştıran, geliştiren ve ekip çalışmasına inanarak çalışanlarımızı geliştirmekteyiz.

Vizyonumuz

Teknoloji ürünlerini kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun olarak belirleyerek güvenle hizmete sunan lider bir kuruluş olmak.

Değerlerimiz

Davranışlarımızı, kararlarımızı ve iş amaçlarımızı yönlendiren ortak değerlerimiz; Dürüstlük, Şeffaflık, Yaratıcılık, Sorumluluk Adalet ve Rekabettir.

Lovibond Sosyal Medya