Şuanda Buradasınız: Mikrobiyoloji Su Mikrobiyolojisi DI 10 İnkübatör

Lovibond DI 10 İnkübatör

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond DI 10 İnkübatörLovibond DI 10 Su Mikrobiyolojisi İnkübatörü ;

Lovibond DI 10 İnkübatör; laboratuvarlarda, sahada ve hatta arabada kullanılabilen bir modeldir. Dipslide ile bağlantılı olarak kullanılan DI 10 inkübatörü, bir çok Avrupa kurallarına uygun olarak soğutma suyu etkili mikrobiyolojik izleme sağlar.

DI 10 dipslide inkübatör, fan destekli stabil sıcaklık ve geniş sıcaklık aralığına sahiptir. DI 10 inkübatör ergonımik tasarımlı ve kolay kullanımı ile kullanıcı dostudur. İnkübatörde yukarı/aşağı tuşları ile kontrol edilebilen LCD sıcaklık göstergesi vardır.

Lovibond DI 10 Dipslide Incubator

Su mikrobiyolojisi testlerinde kullanılmakta olan Lovibond DI 10 Dipslide inkübatör modeli hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Lovibond DI 20 Dipslide Incubator

Yeni Lovibond DI 20 Dipslide inkübatör modelimiz zorlu ortamlarda bile kullanıcının test için küresel içme suyu standartlarına ulaşmasını sağlamak için tasarlanmıştır. DI 20 inkübatörü, plakaları kullanarak suyun mikrobiyolojik testi için yüksek kaliteli, taşınabilir, hafif bir inkübatördür. Hangi ortam koşullarında olursa olsun numunelerin doğru sıcaklıkta inkübe edilmesini sağlamak için standart olarak ısıtma ve soğutma ile gelen tek tip inkübatördür. WHO yönergelerine uyumlu. DI 20 mikrobiyoloji inkübatü hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Lovibond Sosyal Medya