Şuanda Buradasınız: Su Analizi ATIKSU BOD Incubator

Lovibond BOD Incubator

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond tarafından üretimi yapılmakta olan inkübatörler uzun zamandır güven ile ve tercih edilerek kullanılmaktadır. Atıksu analizlerinde kullanılmakta olan BOD (BOİ) ölçümü için gerekli olan termostatik kontrollü inkübatör modelleri Mikrobiyolojik çalışmalar konusunda üniversiteler, gıda endüstrisi, araştırma merkezleri ve laboratuvar tarafından kullanılmaktadır. Lovibond İnkübatör modellerine ait teknik bigileri aşağıda belirtilen dokümanlardan inceleyebilirsiniz.

Çok yönlü kullanılabilir;

Hem numunelerin sıcaklık kontrollü şekilde depolanması, hem de atık su analiz sistemlerindeki BSB tespiti için termostat dolaplarımız tercih nedendir. Takılmış olan sıcaklık kontrol ünitesi, IEC 61326 sayılı EMC direktifini yerine getirir. ("Elektrikli ölçüm, kontrol ve laboratuvar kullanım cihazları").

Sürekli sıcaklık kontrolü;

Termostat dolaplar, sürekli sıcaklık kontrolüne olanak sağlar. Sıcaklık 0,1 °C' lik adımlarda 2 - 40 °C arasında ayarlanabilir.

İç kısımda yer alan elektrik bağlantıları;

İç kısma takılmış olan birden çok priz sayesinde harici cihazlar sorunsuzca kullanılabilir.

Enerji verimliliği;

Çelik kapılı 4 model (TC 135, TC 175, TC 255 ve TC 445 L kullanım hacmi) ve cam kapılı 2 model TC 140 G ve TC 256 G modelleri arasında seçim yapabilirsiniz.

Lovibond Termostatli dolapların fiyat teklifi için satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Lovibond TC 135 S Thermostatic Incubator

Lovibond termostatik kontrollü inkübatör grubunda yer alan TC 135 S modelinde çelik kapı, standart 3 metal raf ve 135L kapasitelidir.  TC 135 S İnkübatör modelinin teknik özelliklerini incelemek için tıklayın.

Lovibond TC 140 G Thermostatic Incubator

Lovibond termostatik kontrollü inkübatör grubunda yer alan TC 140 G modelinde cam kapak, standart 3 metal raf ve 140L kapasitelidir.  TC 140 G İnkübatör modelinin teknik özelliklerini incelemek için tıklayın

Lovibond TC 175 S Thermostatic Incubator

Lovibond termostatik kontrollü inkübatör grubunda yer alan TC 175 S modelinde çelik kapı, standart 3 metal raf ve 175L kapasitelidir.  TC 175 S İnkübatör modelinin teknik özelliklerini incelemek için tıklayın

Lovibond TC 255 S Thermostatic Incubator

Lovibond termostatik kontrollü inkübatör grubunda yer alan TC 255 S modelinde çelik kapı, standart 4 metal raf ve 255L kapasitelidir.  TC 255 S İnkübatör modelinin teknik özelliklerini incelemek için tıklayın.

Lovibond TC 256 G Thermostatic Incubator

Lovibond termostatik kontrollü inkübatör grubunda yer alan TC 256 G modelinde, cam kapak, standart 4 metal raf ve 255L kapasitelidir.  TC 256 G İnkübatör modelinin teknik özelliklerini incelemek için tıklayın.

Lovibond TC 445 S Thermostatic Incubator

Lovibond termostatik kontrollü inkübatör grubunda yer alan TC 445 S modelinde çelik kapı, standart 4 metal raf ve 445L kapasitelidir.  TC 445 S İnübatör modelinin teknik özelliklerini incelemek için tıklayın.

Lovibond EX Serisi Laboratuvar Tipi Dolaplar

Normlara uygundur;

Laboratuvar buz dolaplarımız, BG RCI'nin ("Laboratuvarlarda güvenli çalışma") 213-850 sayılı DGUC bilgisinin laboratuvar direktifini karşılar ve bunlar birlikte patlamaya karşı korumalıdır.

Kademesiz olarak ayarlanabilen sıcaklık;

Hangi sıcaklığa ihtiyaç duyduğunuz fark etmez, tüm laboratuvar buz dolaplarımız 1 - 15 °C arasında kademesiz olarak ayarlanabilir. Bir oda termostatı ve iç bölümdeki güçlü bir vantilatör, eşit bir sıcaklık dağılımı sağlar. Dijital gösterge sayesinde güncel sıcaklık her an görebilirsiniz.

Sağlam;

Laboratuvar buz dolaplarımız sağlam bir çelik sac gövdeden üretilmiştir. Ek bir toz boya kaplama, dolabı darbeye ve  çarpmaya karşı dayanıklı hale getirir. iç bölüm, yüksek oranda sağlam beyaz plastikten oluşur ve son derece dayanıklıdır.

Enerji verimliliği;

Güçlendirilmiş yalıtım ve verimli bileşenlerin kullanılması bunu mümkün kılar; Lovibond laboratuvar buz dolapları, mükemmel enerji verimlilikleriyle öne çıkar. EX 220, EX 300 ve EX 490 modelleribir vantilatör durdurma fonksiyonuna sahiptir. Kapıyı açarsanız vantilatör kapatılır.

Serbestçe seçilebilen kapı menteşesi;

Kapı, standart olarak sağa doğru açılan menteşeyle monte edilmiştir, fakat istek üzerine sola doğru açılan menteşeye sorunsuz olarak dönüştürülebilir. Ayrıca kapı kilitlenebilir.

Lovibond EX160 teknik özelliklerini görmek için tıklayınız.

Lovibond EX220 teknik özelliklerini görmek için tıklayınız.

Lovibond EX300 teknik özelliklerini görmek için tıklayınız.

Lovibond EX490 teknik özelliklerini görmek için tıklayınız.