Şuanda Buradasınız: Su Analizi ATIKSU Jar Tester

Lovibond Jar Tester

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond Flok TestLovibond Flok test cihazları çok sayıda uygulanma için tasarlanmıştır; örnek, topaklaşma ve çöktürme maddelerinin verimliliğini kontrol etmek için.

Laboratuvar kullanımı için;

Sıralı tasarım, kullanıcıların birden çok numuneyi görsel olarak karışılaştırmasını kolaylaştırır. Gövde, epoksi reçineyle boyanmış ve test edilmiştir. Kimyasallara ve korozyona karşı mükemmel bir dayanıklılık sunar. Kaymak alt raf, çalışma sırasında kapları (beher) stabil tutar.

İki dijital gösterge;

Ön tarafta iki dijital gösterge bulunur. Göstergelerden biri, dakika devri, diğeri ise kalan test süresini gösterir.

Üniversal Güç Kaynağı;

Düşük enerjili güç kaynağı (6W), cihazın dünyadaki tüm frekanslara ve gerilimlere bağlanmasına olanak sağlar. (100 - 240 V / 5* - 6* Hz). Cihazlar ABD, AB ve İngiltere için adaptörleri ile teslim edilir.

Karıştırma hız kontrolü;

Ön plaka üzerinde, her pozisyon için 10 ile 300 d/dakika arasında aynı karıştırma hızı seçilebilir; gerçek hız, ilgili göstergede gösterilir. bunun dışında, karıştırma çubuklarının yüksekliği alet kullanmadan ayarlanabilir.

Zaman Fonksiyonu;

Zamanlayıcı, belirli sayıda dakika (999'a kadar), saat (99'a kadar) veya sürekli çalışma için ayarlanabilir. Zamanlayıcının süresi dolunca cihaz otomatik olarak kapanır ve bu sayede cihazın gözetimsiz şekilde çalıştırılmasına olanak sağlar.

Aydınlatmalı arka plan;

Camların arkasındaki panel aydınlatmalıdır; bu sayede numuneler kolayca görsel olarak karıştırılabilir.

    Lovibond Jar Tester modellerine ait teknik bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Lovibond Jar Tester fiyatı için satış ekibimizden destek alabilirsiniz.

Lovibond ET 730 Taşınabilir Jar Tester

Lovibond ET 730 Taşınabilir Jar Tester modeli saha çalışmaları için en çok tercih edilen modelimizdir.

Lovibond ET 730 Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Lovibond ET 740 Jar Tester

Lovibond ET 740 Taşınabilir Jar Tester modeli laboratuvar ortamlarında masaüstü özellikte ve 4 karıştırıcısı ile yanınızdadır.

Lovibond ET 740 Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Lovibond ET 750 Jar Tester

Lovibond ET 750 Taşınabilir Jar Tester modeli laboratuvar ortamlarında masaüstü özellikte ve 6 karıştırıcısı ile yanınızdadır.

Lovibond ET 750 Teknik Özellikleri için tıklayınız.