Şuanda Buradasınız: Su Analizi ATIKSU Jar Tester

Lovibond Jar Tester

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond Jar Test modelleri, Jar test uygulamaları için tasarlanmıştır. Jar test uygulamaları bir dizi çökeltme veya yağış ajanlarının etkinliğini test etmektedir. ET740 modeli 4 karıştırma ünitesi, ET 750 modeli 6 karıştırma ünitesi ile donatılmışlardır. Aydınlatmalı arka panel gözlem örnekleri ve laboratuvar kullanımına uygundur. ET 730 modeli 4 karıştırma üniteli model taşınabilir özellkte tasarlanmış. 4 karıştırma noktası bir daire içinde bir lamba etrafında düzenlenmiş daha kolay çökeltme gözlemlemek için yapma sürecidir.

State of the art technology, maksimum sağlar işletim kolaylığı ve birim bakım yapar. Temel özellikleri laboratuar test kavanozu sürekli vardır değişken karıştırma hız, karıştırma ve dijital ekran rpm, zamanlayıcı fonksiyonu, ışıklı geri panel ve için yükseklik ayarı seçeneği Operasyon sırasında bıçakları karıştırma. ET 730 düşük form 1000 ml bardak gerektirir. ET 740 ET 750 ve 1500 ml bardak gerektiren düşük veya yüksek formu. Bardak dahil değildir.

Su Analiz Sistemleri konusunda 130 yıllık Lovibond tecrübesinin sunduğu, Jar Test (Flokülatör) cihazları ile güncel ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanarak üretilmiş 3 farklı model bulunmaktadır. Laboratuvar uygulamalarının haricinde taşınabilir özelliklere sahip 1 adet jar test ünitesi bulunmaktadır. Lovibond Jar Test ünitelerine ait teknik bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Lovibond Jar Tester fiyatı için satış ekibimizden destek alabilirsiniz.

Lovibond ET 730 Taşınabilir Jar Tester

Lovibond ET 730 Taşınabilir Jar Tester modeli saha çalışmaları için en çok tercih edilen modelimizdir.

Lovibond ET 730 Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Lovibond ET 740 Jar Tester

Lovibond ET 740 Taşınabilir Jar Tester modeli laboratuvar ortamlarında masaüstü özellikte ve 4 karıştırıcısı ile yanınızdadır.

Lovibond ET 740 Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Lovibond ET 750 Jar Tester

Lovibond ET 750 Taşınabilir Jar Tester modeli laboratuvar ortamlarında masaüstü özellikte ve 6 karıştırıcısı ile yanınızdadır.

Lovibond ET 750 Teknik Özellikleri için tıklayınız.