Şuanda Buradasınız: Anasayfa

Lovibond PFXİ 880/F

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond PfXi 880/FLovibond PFXi 880/F Spektrofotometrik Kolorimetre ;

Lovibond PFXi 880 serisi spektrofotometrik kolorimetreler RCMSi teknolojisi ile sıvı renk analizlerinde benzersiz bir konsept sunar; RCMSi (İnternet Üzerinden Uzaktan Kalibrasyon ve Bakım Servisi) teknolojisidir.

Lovibond PFXi 880/F modelin tek skala içermekte olup sadece bitkisel yağlarda kullanılmaktadır. Skala; Lovibond® RYBN Colour (Red, Yellow, Blue, Neutral). Ölçümler 5.25" optik küvetlerde okunarak doğrudan ölçüm yapılmaktadır.

Lovibond PFXi modelleri veri analizi için renk kontrol yazılımı (LAN ve USB kabloları opsiyonel olarak sağlanır) ile birlikte teslim edilir. Optik cam hücreleri, sertifikalı bir cam kalibrasyon filtresi, yedek lamba ve kullanım kılavuzları paketin içinde teslim edilir.

Lovibond PFXi 880, PFXi 950, PFXi 995 serileri opsiyonel olarak entegre ısıtıcı ünitesi ile birlikte temin edilebilir. Bu özellik sayesinde Sıcaklığın, malzemenin "Bulut Noktasının" +10 derece üzerinde sabir sıcaklıkta tutulması gereken yağlar ve mumlar gibi maddelerle rahatlıkla çalışabilirler.

Tüm PFXi modellerinde cam optik bileşenleri kullanılır. Bu özellik sayesinde organik solventlere maruz kalındığında performans üzerinde herhangi bir kayıp veya zararlı bir etkinin olmayacağı sağlanmaktadır.

Lovibond PFXi 880/F Bitkisel Yağlarda Otomatik Renk ölçüm cihazına ait teknik bilgi ve fiyat teklifi almak için satış ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Lovibond PFXi 880/F Otomatik Renk Ölçümü

Lovibond PFXi 880/F modeline ait teknik özellikler incelemek için tıklayınız.

Lovibond Sosyal Medya