Şuanda Buradasınız: Renk Ölçümü Görsel Renk Ölçümü Lovibond AF710-3

Lovibond AF710-3

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond AF710-3 Lovibond AF710-3

Lovibond Comparator 3000 ve Petrol Yağları Komparatörlerinden AF650 modellerini şimdi Comparator 3000/Petrol AF650 olarak adlandırılan yeni bir tasarımla değiştirildiğini duyurmaktan gurur duyuyoruz. Teknik bilgiler için broşüre göz atabilirsiniz.

Yeni ünitelerimiz, renkli cam filtreleri ile doğrudan karşılaştırma yaparak renklerin görsel olarak belirlenmesine yönelik tek skala - 3 alanlı serilerdir. 3 bölmeli görüş alan ile renk skalasındaki numune ve ardışık iki cam aynı anda görüntülenir ve optimum renk eşleşmesi elde etmeyi kolaylaştırır.

Önceden belirlenmiş renk limitleri içerisinde hızlı renk sınıflandırması için camlar iki sınırlayıcı renk seçeceğine ayarlanabilir, böylece numunenin tolerans içinde olup olmadığını kolaylıkla görebilirsiniz.

Şu anda belirtilen yükseltmeyi yansıtacak literatür güncellenmektedir. İndirilebilir bazı literatürler halen eski tasarımımızın görüntülerini içermektedir. Yeni siparişler, geliştirilmiş teknik performans sağlayarak yeni tasarım olan sevk edilecektir.

Lovibond AF 710-3 modeli hakkında fiyat teklifi almak için satış ekibimizde iletişime geçebilirsiniz.

Lovibond AF710-3

Lovibond AF 710-3 modeli hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Lovibond Sosyal Medya