Şuanda Buradasınız: Su Analizi YÜZME HAVUZLARI Lovibond Scuba II

Lovibond Scuba II Pool Tester

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond Scuba II

Scuba II modelimizin yerine YENİ SCUBA 3s modelimiz gelmiştir.

Ödüllü Lovibond Scuba II Elektronik Pool Tester cihazı tüm dünyada kullanıcılarının beğenisini ve güvenini kazanmıştır. Scuba II Elektronik test cihazı 2013 yılından itibaren düşük kapasiteli yüzme havuzu kullanıcılarının vazgeçemediği bir havuz suyu ölçüm cihazıdır.

En önemli havuz parametreleri;

Özel havuz sahibi olarak örneğin klor ve pH değer gibi en önemli havuz parametrelerinin en doğru ölçüm sonuçlarına önem veren kişiler, Scuba II ile ideal bir test cihazına sahip olur. Cihaz sezgisel olarak çalışır ve serbest klor, toplam klor, brom, pH değeri, alkalinite asidi gibi en önemli havuz parametrelerini ölçer.

Su geçirmez;

Peki Scuba II cihazı suya düşerse ne olur? Sorun değil - Scuba II sadece su geçirmez değil, aynı zamanda yüzme özelliğine de sahiptir.

Entegrem ölçüm haznesi;

Cihazda bulunan ölçüm haznesi havuza daldırılarak numune alın.

Hızlı sonuçlar;

Bir test tableti ekleyin ve Test tuşuna basın. Sonucu bir kaç saniye içinde ekrandan okuyun. Diğer bir deyişle; Profesyoneller gibi ölçüm yapın.

Scuba II cihazı , kişisel kullanıma yönelik küçük yüzme havuzlar, yoğunluğu az olan düşük kapasiteli yüzme havuzları, düşük kapasiteli sportif havuzlar ve kamu havuzları gibi bir çok havuzda kullanılır. Entegre edilmiş ölçüm kasası cihazın havuz suyuna daldırılarak doldurulur. Ölçüm yapmak istenen parametre seçilir ve test parametresine uygun tablet su içine eklenerek karakteristik renk elde edilerek ölçüm yapılır ve okunan sonuç ekranda elektronik olarak  gösterilir.

Lovibond Scuba II Elektronik Pool Tester fiyatı ve detaylı bilgi almak için satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Scuba II Genel Tanıtım Video Klip

Lovibond Scuba II Elektronik Pool Tester modeline ait ürün tanıtım vidosunu izlemek için tıklayınız.

Lovibond Scuba II Ürün Broşürü

Lovibond Scuba II Elektronik Pool Tester cihazına ait teknik özellikleri incelemek için tıklayınız.

Lovibond Sosyal Medya