Şuanda Buradasınız: Su Analizi YÜZME HAVUZLARI Scuba II, Elektronik Test

Lovibond Scuba II Pool Tester

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond Scuba IIÖdüllü Lovibond Scuba II Elektronik Pool Tester modeli tüm kullanıcıların beğenisi ve güvenini kazanmıştır. Scuba II Elektronik test cihazı 2013 yılından itibaren düşük kapasiteli yüzme havuzu kullanıcılarının vazgeçemediği bir modeldir. Scuba II kullanıcı dostu kullanımı ile büyük beğenileri üzerinde tutmaya devam etmektedir. Yüzme havuzlarının sağlıklı kullanımı için düzenli olarak havuzundaki önemli parametrelerin ölçümü sürekli yapılmak zorundadır. Yüzme havuzunda suyun kalitesini mükemmel durumda tutmak ancak bu şekilde mümkün olabilmektedir. Havuz suyu hijyenini koruyucu kimyasal ürünlerini dozaj pompası aracılığı ile verildiğinde optimal olarak ayarlanabilir. Scuba II Pool Tester ile özel yüzme havuz sahipleri hızlı ve kesin sonuçlarla havuz suyunu test edebilir.

Scuba II modeli, kişisel kullanıma yönelik küçük yüzme havuzları, yoğunluğu az olan düşük kapasiteli yüzme havuzları, kapasitesi düşük sportif havuzlar ve  kamu havuzları gibi bir çok havuzda kullanılır. Entegre edilmiş ölçüm kasası cihazın havuz suyuna batırılması ile doldurulur. Ölçüm yapılmak istenen parametreye ait tablet su içine eklenerek karakteristik renk elde edilerek ölçüm yapılır ve okunan sonuç ekranda elektronik olarak  gösterilir.

Scuba II Elektronik Pool Tester modeli ile Serbest Klor, Toplam Klor, pH, Toplam Alkalinite, Siyanürik Asit ve Brom parametreleri ölçülebilmektedir. Scuba II Elektronik Pool Tester, yüzme havuzlarında ihtiyacınız olan önemli parametreleri kısa süre içinde yapılan testler ile çok büyük bir keyfe dönüşmektedir.

Scuba II modeli ile test yaparken cihazınız suya düşerse endişelenmenize hiç gerek yoktur. Suya düşmesi cihaza hiç bir zarar vermez aynı zamanda suya dayanıklı yapısından dolayı su üzerine yüzebilmektedir. Küçük havuz yardımcınızın sizi şaşırtmasına izin verin, çünkü hijyenik açıdan mükemmel havuz suyunda yüzme güvenliği sizin için değerli olmalıdır. Lovibond Scuba II Fiyat teklifi için satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Scuba II Video

Lovibond Scuba II Elektronik Pool Tester modeline ait ürün tanıtım vidosunu izlemek için tıklayınız.

Lovibond Scuba II Ürün Broşürü

Lovibond Scuba II Elektronik Pool Tester cihazına ait teknik özellikleri incelemek için tıklayınız.

Lovibond Sosyal Medya