Şuanda Buradasınız: Su Analizi İÇME SUYU Lovibond BT Test Tabletleri

Lovibond DPD Test Tabletleri

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond DPD No.1 TabletSu analiz sistemleri konusunda dünyanın önde gelen markası olan Lovibond'un BT Tablet teknolojisindeki fark yaratan özelliklerine yakından bakalım.

Sağlıklı bir yüzme havuzu veya artıma tesisi için gereken temel unsurlardan birisi çağdaş su arıtma sistemleridir. Sadece tesisin sağlığı konusunda değil, aynı zamanda tesisin değerini koruması açısından da bu sistemler düzenli olarak kontrol edilerek optimize edilmeli ve her türlü arıtma sonucu sürekli ölçülerek takip edilmelidir.

İşte bu noktada Lovibond su analiz cihazları ve test reaktifleri devreye girmektedir. Tesis operatörü, analiz cihazları ve test kitleri (test tabletleri) ile mevcut suyun değerini kolaylıkla ve yüksek hassasiyetle ölçerek kaydedebiliyor. Aynı zamanda şimdiye kadar imkansız gibi görünen güvenli ve uzun raf ömrüne sahip çevreci test tabletleri, Lovibond teknolojisi ile üretilerek tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Lovibond kullanıcılarına sunulmaktadır.

Çevreye duyarlı ve Borik Asit içermeyen Lovibond Test Tabletlerinin çevreci üretimi ve çevreci çalışmalarına yakından göz atın. Lovibond DPD Tablet fiyatı ve detaylı bilgi almak için satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

* %100 Borik Asit İçermez.

* Tam ve kesin dozajlama sağlar.

* DIN EN ISO 7393-2 uyumludur.

* Optimum pH tampon sistemine sahiptir.

* Sıkı bir Kalite Kontrol ve İzleme Güvencesi ile üretilmektedir.

DPD No.1 Tablet

Lovibond DPD No.1 test tableti Comparatator System 2000, Fotometre cihazları ve Spektrofotometre cihazlarında kullanılmaktadır.

DPD No.1 RAPID Tablet

Lovibond DPD No.1 RAPID test tableti renk karşılaştırmalı manual test kitlerinde kullanılmaktadır.

DPD No.3 Tablet

Lovibond DPD No.3 test tableti Comparatator System 2000, Fotometre cihazları ve Spektrofotometre cihazlarında kullanılmaktadır.

DPD No.4 Tablet

Lovibond DPD No.4 test tableti Comparatator System 2000, Fotometre cihazları ve Spektrofotometre cihazlarında kullanılmaktadır.

DPD No.3 RAPID Tablet

Lovibond DPD No.3 RAPID test tableti, renk karşılaştırmalı manual test kitlerirnde kullanılmaktadır.

Phenol Red pH Photometer Tablet

Lovibond Phenol Red pH Photometer test tableti Fotometre cihazları ve Spektrofotometre cihazlarında kullanılmaktadır.

Phenol Red pH RAPID Tablet

Phenol Red pH RAPID test tableti, renk karşılaştırmalı manual test kitlerinde kullanılmaktadır.

Her DPD Test Tableti Aynı Değildir !

Lovibond DPD Tabletlerinin çevreci özelliği ile her DPD No.1 tabletin neden aynı olmadığının nedenine göz atın.

Su Analizinde Kullanılan Test Tabletieri

Serbest Klor, Toplam Klor, Toplam Alkalinite, Phenol Alkalinite, Alüminyum, Amonyum, Bor, Bromat, Klorid, Serbest Bakır, Toplam Bakır, Toplam Demir, Çözünmüş Demir, Kalsiyum Sertliği, Toplam Sertlik, Siyanürik Asit, Mangan, Molibbdat, Nitrit, Fenoller, Fosfat, Fosfonat, Silika, Üre, Sülfit, Sülfat, Çinko, Arsenik, Hidrojen Peroksit, Klor dioksit ve daha fazlası.

Lovibond Test Reaktifleri

U Y A R I

Su testlerinde kullanılan DPD ve Phenol Red pH test tabletleri; fotometrik / spektrofotometrik cihazlarda ve manual test kitlerinde kullanılmak üzere iki farklı tipte üretilmektedir. Yanlış DPD test tableti kullanımı durumunda çıkan test sonuçlarının da yanlış olacağını kesinlikle unutmayın.

Test tableti kutularında DPD No.1 RAPID ve Phenol Red RAPID gibi "RAPID" açıklaması varsa bu test tabletleri manual test kitlerinde kullanılır ve kesinlike fotometre gibi cihazlarda kullanılmaz. Doğru test tableti konusunda uzman satış ekibimizden yardım alın.