Şuanda Buradasınız: Su Analizi YÜZME HAVUZLARI Pool Tester

Lovibond Pool Tester

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond Pool TesterLovibond Pool Tester, yüzme havuzlarının en popüler ve en güvenilir özelliklerine sahip, renk karşılaştırma metoduna göre test yapılabilen modellerinden biridir. Lovibond Pool Tester ile Klor ve pH değerlerini aynı anda test edilmesine imkan sağlamaktadır.

Yüksek ölçüm doğruluğu;

Klor (0-3,0 mg/l) ve pH değeri (6,8 * 8i2) yüksek ölçüm doğruluğu ile görüntülenir. Çabucak fikir sahibi olur ve gerekli önlemleri alabilirsiniz.

Sezgisel;

Test kitinin kullanımı kendiden açıklayıcıdır. Emin değilseniz ambalajı içinde yer alan sezgisel olarak anlaşılır kullanım kılavuzuna göz atmak belirsizlikleirn ortadan kaldırılmasına yeterli olacaktır.

Ergonomik;

Ergonomik olarak optimize edilen kapak, test esnasından güvenli bir şekilde tutmayı sağlar.

Lovibond Pool Tester modelleri ülkemizde olduğu gibi dünya genelinde yüzme havuz sahipleri ve işletmecileri tarafından tercih edilmektedir. pH değeri ; Havuz ve Spa sularının pH değeri genellikle 6,5 hafif asitli değer ile 7,6  hafif temel değer  arasında olmalıdır. Çeşitli su arıtma kimyasallarının kullanımının yanında ve etrafındaki çevresel etkilere bağlı olarak, yüzme havuzu sahipleri suyun pH değerini tespit etmeli ve gerekli olduğunda bu pH değeri düzeltmelidir.

Dezenfeksiyon;

Günümüzde, havuz sahipleri sıklıkla kombinasyon halinde kullanılan modern su arıtma kimyasalları ve alternatif ürünler arasında seçim yapabilirler. Su arıtma kimyasalları, sadece sınırlı bir pH aralığı içinde etkili olabilir. Bu nedenle su arıtma kimyasalları  konsantrasyonunun kontrol edilmesine ilave olarak havuz sahibi veya çalıştırıcısı havuz suyunun pH değerini de izlemeli ve gerektiğinde bu değeri ayarlamalıdır.

Mini Tester;

Renk karşılaştırma metoduna göre kullanılmakta olan Minitester modelleri pazarda rekabetçi fiyatları ve hızlı testleri ile karışınızdadır. Minitester 3 farklı modelden oluşmaktadır. Bu modeller ile Klor+pH, Brom+pH, Aktif oksijen+pH parametrelerini ölçebilirsiniz.

Three-Chamber;

Renk karşılaştırma metoduna göre kullanılmakta olan Tree-Chamber modelleri pazarda rekabetçi fiyatları ve hızlı testleri ile karışınızdadır. Tree-Chamber modellerinde 6 farklı model bulunmaktadır.

Pool Tester;

Pooltester havuzlarda kullanılmakta olan en popüler modeller içinde yer almaktador. Pooltester modelleri ile renk karşılaştırma metoduna göre hızlı tester yapılabilmektedir.

Multi Pooltester;

Yüzme havuzlarının su işlevini test etmek için kullanılmaktadır. Pool Check renk karşılaştırma metoduna göre birden fazla kimyasal parametre analizini hızlı ve pratik olarak yapmaktadır. Lovibond Pool Tester fiyatı ve diğer Pool Tester modelleri hakkında detaylı bilgi almak için satış ekibimizden destek alabilirsiniz.

Lovibond Pooltester LR

Lovibond Pool Tester modeli ile Klor 0.1 - 3.0 mg/l Cl ve 6.8 - 8.2 pH değeri ölçülmektedir. Ürün teknik özellikleri için tıklanıyız.

Lovibond Pooltester HR

Lovibond Pool Tester modeli ile Klor 0.5 - 6.0 mg/l Cl ve 6.8 - 8.2 pH değeri ölçülmektedir. Ürün teknik özellikleri için tıklayınız.

Lovibond Pooltester Brom ve pH

Lovibond Pool Tester modeli ile Brom 1.0 - 8.0 mg/l Br ve 6.8 - 8.2 pH değeri ölçülmektedir. Ürün teknik özellikleri için tıklayınız.

Pooltester Bakır LR & HR ve pH

Lovibond Pool Tester modeli ile Bakır 0.1 - 1.0 mg/l Cu & 0.5 - 5.0 mg/l Cu ve 6.8 - 8.2 pH değeri ölçülmektedir. Ürün teknik özellikleri için tıklayınız.

PoolTester Aktif Oksijen & Bakır ve pH

Lovibond Pool Tester modeli ile Aktif Oksijen 0 - 10 mg/l O2 & 0.1 - 1.0 mg/l Cu ve 6.8 - 8.2 pH değeri ölçülmektedir. Ürün teknik özellikleri için tıklayınız.

PoolTester Biguanid (PHMB) & Hidrojen Peroksit ve pH

Lovibond Pool Tester modeli ile Biguanid 10 - 100 mg/l PHMB & 5 - 50 mg/l H2O2 ve 6.8 - 8.2 pH değeri ölçülmektedir. Ürün teknik özellikleri için tıklayınız.

PoolTester Tanıtım Video Klipleri

Yüzme havuzu işletmecileri ve kişisel kullanıcıların havuz suyu ölçümünde en çok tercih ettiği güvenilir Alman markası Lovibond Pool Tester modeline ait genel tanıtım video kliplerini izlemek için tıklayın.