Şuanda Buradasınız: Anasayfa

Lovibond Kampanyaları

e-Posta Yazdır PDF

Yüzme Havuzları ve Turizm Sektörüne Özel Fırsat !

2020 Turizm sezonunda tüm çözüm ortaklarımız ve kurumsal kullanıcılarımız Lovibond fotometre cihazı, Lovibond Test Kiti ve yedek test tabletlerinde avantajlı paket sipariş ederek özel fiyatları yakalayın. Detaylı bilgi için satış departmanı ile iletişime geçebilirsiniz..

Scuba II Elektronik Pool Tester Özel Fırsat !

Düşük kapasiteli yüzme havuzu kullanıcılarına hitap eden ödüllü Lovibond Scuba II Elektronik Pool Tester cihazında 5'li,  10'lu ve 20'li paket siparişlerinde geçerli özel fiyat fırsatını yakalayın. Detaylı bilgi için satış departmanı ile iletişime geçebilirsiniz..

Lovibond Mikrobiyoloji Test Kitleri ;

Lovibond Dipslides bakteri test kitleri ile merkezi soğutma kulesi, yüzme havuzu, içme sularından hızlı mikrobiyoloji testleri yapın. Su mikrobiyolojisinde kullanılmakta olan Lovibond Dipslides kitleri konusunda detaylı bilgi için resmi web sayfamızı ziyaret edebilir veya satış departmanından destek alabilirsiniz.

Lovibond Gemi Su Analiz Seti;

Gemilerde kullanılan kimyasal ve mikrobiyoloji kitlerinin tamamını içeren Taşınabilir Gemi Su Analiz Setini yakından inceleyin. Detaylı bilgi ve fiyat için satış departmanımıza başvurunuz.

İkinci El - Servis Garantili Test Cihazları ;

Lovibond Checkit Direct Fotometre

Lovibond Senso Direct CON 200 ( İletkenlik Ölçer )

Lovibond Senso Direct pH110 ( pH Metre )

Eskiyi Getir - Yeniyi Götür

Markası ne olursa olsun eski fotometre & spektrofotometre'lerinizi getirin yeni LOVIBOND modellerini götürün. Detaylı bilgi için satış departmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

GÜNCELLEMELER DEVAM ETMEKTEDİR.

Detaylı bilgi için satış departmanına başvurunuz.

Lovibond Sosyal Medya