Şuanda Buradasınız: Mikrobiyoloji Endüstriyel Sular Dijital Titratör

Lovibond Dijital Titratör

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond TitrayonLovibond Dijital Titratör ve Reaktifleri ;

Kompakt DIGI titratör, taşınabilir laboratuvarlara yönelik Lovibond profesyonel ürün yelpazesinin ana bileşenidir. Endüstri alanında çalışan kimyagerler ve endüstriyel su arıtma teknisyenleri için hızlı ve doğru titrasyon testleri maksimum esneklik sağlamak için test kitinde birden fazla dozajlı enjeksiyon ekipmanı kullanılır. DIGI titratör, titrasyon maddesinin doğru dozajı için özel dozajlı enjeksiyon ekipmanı içerir. Böylece test başına bir mililitreden az ayıraçla, laboratuvar dışında yüksek doğrulukta titrasyon testleri güveli ve kompakt bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Lovibond Titrasyon kartuşları aynı zamanda Hach Dijital Titratör için de uygundur. Lovibond Titrasyon kartuşlarının aralığı Hach kitabında ayrıntılı olan aynı faktörlere uygun olarak kalibre edilmiştir.

Kalsiyum sertliği paketi, alkalinity (M,P, OH) paketi , alkalinity HR, karbon dioksit, klorit gibi paketleri bulunmaktadır.

Lovibond Dijital Titratör ve Test kitleri hakkında fiyat teklifi almak için satış ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Lovibond Dijital Titratör

Lovibond Otomatik Titratör ve fotometre yedek test kitlerine ait bilgi almak için tıklayınız.

Lovibond Sosyal Medya