Şuanda Buradasınız: Mikrobiyoloji Endüstriyel Sular Dijital Titratör

Lovibond Dijital Titratör

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond TitrayonLovibond Dijital Titratör ve Reaktifleri ;

Kompakt DIGI titratör, taşınabilir laboratuvarlara yönelik Lovibond profesyonel ürün yelpazesinin ana bileşenidir. Endüstri alanında çalışan kimyagerler ve endüstriyel su arıtma teknisyenleri için hızlı ve doğru titrasyon testleri maksimum esneklik sağlamak için test kitinde birden fazla dozajlı enjeksiyon ekipmanı kullanılır. DIGI titratör, titrasyon maddesinin doğru dozajı için özel dozajlı enjeksiyon ekipmanı içerir. Böylece test başına bir mililitreden az ayıraçla, laboratuvar dışında yüksek doğrulukta titrasyon testleri güveli ve kompakt bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Lovibond Titrasyon kartuşları aynı zamanda Hach Dijital Titratör için de uygundur. Lovibond Titrasyon kartuşlarının aralığı Hach kitabında ayrıntılı olan aynı faktörlere uygun olarak kalibre edilmiştir.

Kalsiyum sertliği paketi, alkalinity (M,P, OH) paketi , alkalinity HR, karbon dioksit, klorit gibi paketleri bulunmaktadır.

Lovibond Dijital Titratör ve Test kitleri hakkında fiyat teklifi almak için satış ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Lovibond Dijital Titratör

Lovibond Otomatik Titratör ve fotometre yedek test kitlerine ait bilgi almak için tıklayınız.

Lovibond Titratör Test Reaktifleri

Lovibond VARIO reaktif yelpazesi özel olarak LOVIBOND ve HACH cihazlarında kullanılacak şekilde geliştirilmiştir. Lovibond titratör reaktifleri, genişletilmiş seçeneleri ve optimum fiyat performans oranı sunmaktadır. Titratör test reaktiflerine ait bilgi almak için tıklayınız.

Asidite Titratörü VARIO titratör paketi,

Alkalinite (M, P, Oh) VARIO titratör paketi,

Alkalinite YA (M, P, Oh) VARIO titratör paketi,

Karbon Dioksit VARIO titratör paketi,

Klorid VARIO titratör paketi,

Sertlik (Kalisyium) VARIO titratör paketi,

Sertlik (Toplam) VARIO titratör paketi,

Nitrit VARIO titratör paketi,

Sülfit VARIO titratör paketi,

Çinko (Serbest, Karmaşık) titratör paketi,

Lovibond Sosyal Medya