Şuanda Buradasınız: Anasayfa

Lovibond MD50 Fotometre

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond MD50 Fotometre

Lovibond MD50 Fotometre Serisi; (YENİ)

Lovibond MD50 serisi fotometre modelleri, su arıtmanın çok çeşitli ihtiyaçlarını karşılayan kapsamlı tek parametreli fotometre yelpazesini sunar. Simgeler ve animasyonlar ile dil gerektirmeyen arayüzü ile benzersiz kullanım kolaylığı sunar. Lovibond MD50 fotometre modellerinin sağlam tasarımı, cihazın sahadaki en zorlu koşullara dayanabilmesini sağlar.

Sağlam Tasarım;

MD50 fotometre modelleri uzun ömürlü olacak şekilde üretilmiştir. Kauçuk korumalı kenarları ve IP67 derecesi ile tamamlanan endüstriyel tasarımı, zorlu ortamlarda bile benzersiz dayanıklılık ve güvenlik sağlar.

Doğru, Tekrarlanabilir Sonuçlar;

MD50 fotometre sersinin yenilikçi optik sistemi olağanüstü doğrluk ve hız sunarak rekor sürede hassas okuma sağlar.

Öne Çıkan Özellikler;

* Doğruluk ve tekrarlanabilirlik sağlamak için yüksek hassasiyetli optikler

* Kablolu ve kablosuz veri aktarımı seçeneği

* Farklı uygulamalar için çoklu tek parametre varyanları

* Kanıtlanmış ve kompakt ölçüm sistemi ile su analizi

Fabrika Programlı Yöntemler;

Tüm MD50 fotometre modelleri, farklı reaktif türleri için önceden programlanmış metodlarla birlikte gelir. İhtiyacınız olan testi seçin, numunenizi hazırlayın ve test edin. Test seçimini basitleştirmek için ayarlardan reaktif türü seçilebilir ve metodlar listesinde yalnızca istediğiniz metodları görüntüleyebilirsiniz.

Kullanıcı Kalibrasyonu ve Kullanıcı Tanımlı Yöntem;

Lovibond MD50 fotometre modelleri ile tek noktadan kalibrasyon mümkündür. Cihaz, kalibrasyon protokolünü kalibrasyon faktörü ile birlikte otomatik olarak günlüklere kaydeder. Kullanıcı tarafından kalibre edilen tüm yöntemler ekranda bir kalibrasyon simgesi ile görüntülenir. İhtiyacınız olan yöntemi bulamıyormusunuz? Lovibond MD50, PC yazılımını kullanarak kullanıcı tanımlı bir yöntem programlamanıza da olanak tanır.

Tek Zamanlı Sıfırlama Fonksiyonu (One-Time Zero);

Cihazı her numune için bir kez sıfırlayarak zamandan tasarruf edin. Yeni bir numuneyi test ederken, cihazı bir kez sıfırlayın ve bu numunenin sonraki tüm testleri için yeniden sıfırlama gerektirmez. Ayrıca ayarlardan tüm yöntemler için OTZ işlevini etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

Otomatik Veri Depolama;

Lovibond MD50, son 100 okumayı ve protokolleri saat ve tarih damgasıyla birlikte otomatik olarak kaydeder. Sonuçlar pil değişimi sırasında bile depoda kalır.

Veri Aktarımı;

MD50 serisi fotometre modelleri sorunsuz ve zahmetsiz veri aktarımı sunar. NFC atacılığı ile AquaLX uygulamasına aktarılabilir veya verileri PC yazılımına aktarmak için bir USB kablosu kullanabilirsiniz. Veriler Excel gibi programlar için CVS formatında dışarı aktarılabilir.

Ergonomik Tasarım;

MD50 serisi fotometre cihazlarını ister sahada ister laboratuvarda kullanıyor olun, tasarımı ekranı tutmayı ve görüntülemeyi kolaylaştırır. Sahada kompakt boyut ve yan korumaları kullanım sırasında sağlam bir tutuş sağlar. Laboratuvarda, muhafazanın altındaki kauçuk ayaklar, iki elle çalıştırma veya cihazınızı çalışma tezgahının etrafında dolaştırma ihtiuacını ortadan kaldırır.

GLP Uyumluluğu;

Veri kalitesi ve bütünlüğünü sağlamak için MD50 fotometre modelleri, çalışma sırasında yapılan her değişiklik için bir protokol oluşturur ve kaydeder.

Lovibond MD50 Fotometre Serisi

MD50 Klor Tablet; MD50 Klor Likit; MD50 Klor Toz Reaktif; MD50 Klor (Yüksek Aralık); MD50 Klordioksit; MD50 Hazen/A.P.H.A; MD50 Ozon; MD50 Üre; MD50 AKM; MD50 Molibdat; MD50 Bakır; MD50 Fosfat, modellerinden oluşan MD50 serisi çok yakında sizlerle.  Lovibond MD50 serisinin teknik özelliklerini incelemek için tıklayınız.

Lovibond MD50 Klor Fotometre Cihazı

MD50 Klor modeli ile sularda bulunan klor miktarı yüksek ölçüm hassasiyetinde ölçümü yapılır. Lovibond MD50 Klor fotometre cihazı teknik özelliklerini incelemek için tıklayınız.

Lovibond MD50 Klor Dioksit Fotometre Cihazı

MD50 Klor dioksit modeli ile sularda bulunan klor dioksit miktarı yüksek ölçüm hassasiyetinde ölçümü yapılır. Lovibond MD50 Klor dioksit fotometre cihazı teknik özelliklerini incelemek için tıklayınız.

Lovibond MD50 Hazen/A.P.H.A Fotometre Cihazı

MD50 Hazen modeli ile sularıda yüksek ölçüm hassasiyetinde renk ölçümü yapılır. Lovibond MD50 Hazen fotometre cihazı teknik özelliklerini incelemek için tıklayınız.

Lovibond MD50 Ozon Fotometre Cihazı

MD50 Ozon modeli ile sularda bulunan kozon miktarı yüksek ölçüm hassasiyetinde ölçümü yapılır. Lovibond MD50 Ozon fotometre cihazı teknik özelliklerini incelemek için tıklayınız.

Lovibond MD50 Üre Fotometre Cihazı

MD50 Üre modeli ile sularda bulunan üre miktarı yüksek ölçüm hassasiyetinde ölçümü yapılır. Lovibond MD50 Üre fotometre cihazı teknik özelliklerini incelemek için tıklayınız.

Lovibond MD50 AKM Fotometre Cihazı

MD50 AKM modeli ile sularda bulunan asılı maddeler yüksek ölçüm hassasiyetinde ölçümü yapılır. Lovibond MD50 AKM fotometre cihazı teknik özelliklerini incelemek için tıklayınız.

Lovibond MD50 Molibdat Fotometre Cihazı

MD50 Molibdat modeli ile sularda bulunan molibdat miktarı yüksek ölçüm hassasiyetinde ölçümü yapılır. Lovibond MD50 Molibdat fotometre cihazı teknik özelliklerini incelemek için tıklayınız.

Lovibond MD50 Bakır Fotometre Cihazı

MD50 Bakır modeli ile sularda bulunan bakır miktarı yüksek ölçüm hassasiyetinde ölçümü yapılır. Lovibond MD50 Bakır fotometre cihazı teknik özelliklerini incelemek için tıklayınız.

Lovibond MD50 Fosfat Fotometre Cihazı

MD50 Fosfat modeli ile sularda bulunan fosfat miktarı yüksek ölçüm hassasiyetinde ölçümü yapılır. Lovibond MD50 Fosfat fotometre cihazı teknik özelliklerini incelemek için tıklayınız.

Lovibond Sosyal Medya