Şuanda Buradasınız: Su Analizi ATIKSU MD 600 Fotometre

Lovibond MD 600 Fotometre

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond MD600 FotometreLovibond MD600 fotometre, 120 parametrenin üzerinde yapabildiği test sayısı ile İçme Suyu, Atık Su, Endürtriyel Sular ve Yüzme Havuz Sularında ihtiyacınız olan tüm değerleri kolayca ölçebileceğiniz taşınabilir özellikte saha tipi yeni fotometre modelidir. Opsiyonel olan bilgisayar bağlantı ünitesi (i-Rım) ile Lovibond MD600 cihazının hafızasında saklayabileceğiniz test sonuçlaırnı excel formatın bilgisayara atabilir, güncel yazılımlarıve yeni eklenen özellkleri www.rank.com.tr veya www.lovibond.com internet sayfamız üzerinden ücretsiz olarak güncelleyebilirsiniz.

MD600 Fotometre Cihazı Ana Özellikleri ;
■ Otomatik Dalga boyu seçimi,
■ Kolay kullanımı ile kullanıcı dostu özellikte, 
■ Kullanıcı arayüzü,
■ Farklı dil seçenekleri, Almanca, İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve İtalyanca
■ Depolama (test sonuçları için),
■ 120 parametre üzerine test metodu,
■ 10 kullanıcı tanımlı yöntemleri,
■ Kızılötesi arabirimi ile bilgisayar bağlantı özelliği (i-Rım Ünitei opsiyoneldir)
■ Su geçirmez,
■ Mobil (taşınabilir özellikte)

MD600 fotometre modeli, modern tasarımı ile taşınabilir özellikleri birleştiren başarılı ve modern özelliklere sahip fotometre cihazıdır. Yeni fotometre modelinde su analizi için ihtiyaç duyulan tüm önemli parametreleri kapsar. (alüminyum ve çinko ve daha fazlası). Lovibond® reaktifleri doğruluk oranı yüksek, kullanıcı dostu, doğa dostu özellikte ve su örneklerinde hızlı ve güvenilir analizler yapmanızı sağlar. Uygulamaya bağlı olarak farklılık gösterebilecek olan tablet reaktifler, toz paket, sıvı reaktifler ile veya tüp testleri (16mm) kullanmaktadır. MD600 fotometrede 6 girişim filtresi bulunmaktadır. Işık kaynağı olarak kullanan ve uzun ömürlü LED'tir. MD600 fotometre modelinde hareketli parçalar kullanılmamaktadır. Lovibond MD600 fotometre yapılan testleri saklayabileceğiniz 1.000 verilik bir hafızaya sahiptir. Infra-red* özelliği ile verilerin iletilmesini sağlayan arayüz bilgisayar veya yazıcının (RS 232/USB) bulunmaktadır..
* Bilgisayar Ara Birim Bağlantısı : I-RIM (kızıl-ötesi arabirim modülü, opsiyonel)

N.I.S.T. İzlenebilirlik ; Alet olan bir fabrika kalibrasyon vardır. hangi NIST olmayan iç standartlar, ilgili izlenebilir. Cihaz tarafından kalibre olabilir NIST bir "kullanıcı kalibrasyon modunda kullanıcı" izlenebilir standartları. (NIST = Ulusal Standartlar ve Teknoloji)

Yeni yöntemler ; Test yöntemleri düzenli olarak uygun pazara güncellenir gereksinimleri. Sizin için yazılım güncellemeleri bulabilirsiniz yeni yöntemler ve ek dilleri web sitemizde www.tintometer.com güncellenmiştir.

Polinomlar ; Harici bir matematiksel programı yardımıyla, ilgili polinom oluşturulur veri çiftleri (konsantrasyon / emme) den. Bir bilinen polinom da kullanılabilir. 25 sipariş polinomları (y = A + Bx + CX2 + DX3 + EX4 + FX5 olabilir) birlikte kullanıcı ile saklanan özgü parametreleri gibi olarak dalga boyu, ölçüm aralığı, birim ve numara ondalık bir.

Konsantrasyon; Bu fonksiyonu 14-2 ölçmek için kullanılabilir bilinen standartlar. Konsantrasyonlarının temelinde / emme çiftleri, fotometre elde arasında doğrusal interpolasyon hesaplar ölçülen puan 10 yöntemler kadar saklanabilir. Lovibond MD600 fiyat teklifi için satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Fosfat, Azot, Nitrit, Nitrat, Toplam Alkalinite, Fenol Alkalinite, Amonyak, Bor, Brom, Kalsiyum Sertliği, Klorür, Klor Dioksit, KOİ, Kimyasal Okisjen İhtiyacı, Bakır, Sinayid, Siyanürik Asit, Florür, Renk, Bulanıklık, Hidrojen Peroksit, Demir, Manganez, Aktif Oksijen Miktarı, Fosfonat, Potasyum, Silis, Sülfat, Sülfit, Çözünmüş Oksijen Oranı, pH, Askıda Katı Madde (Fotometrik Metod), Toplam Azot, Toplam Sertlik, Üre, Çinko gibi parametrelerin analizini yapabilmektedir.

Lovibond MD600 Fotometre

Taşınabilir özellikte İçme suyu, Atıksu, Endüstriyel Su, Havuz suyu testlerini yapabileceğiniz çok parametreli Lovibond MD600 modeline ait daha fazla bilgi almak için tıklayın.