Şuanda Buradasınız: Anasayfa

Lovibond - Yukle

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond Türkiye

Rank Teknoloji Ltd., Lovibond Türkiye Distribütörü olarak ülke genelinde su analiz sistemleri ve renk analiz sistemleri konusunda çalışmalarını başarı ile sürdürmektedir. Su analiz sistemleri, İçme Suyu, Atık Su, Endüstriyel Sular, Yüzme Havuz Suları olarak branşlar halinde sunulmaktadır. Su Analizlerinde ihtiyacınız olacak bir çok bilgiye aşağıda belirtilen başlıkları inceleyerek ulaşabilir ve yenilikleri takip edebilirsiniz.

Düzenli olarak güncellenen bilgileri her zaman resmi web sayfamızdan görebilir aynı zamanda facebook, instagram ve twitter gibi sosyal medyadan takip ederek, web sayfamıza üye olarak güncellenen tüp bilgilerden anında haber alabilirsiniz.

Lovibond Genel Ürün Kataloğu-2020

Lovibond İçme Suyu, Atıksu, Endüstriyel Sular ve Yüzme Havuzlarına yönelik genel ürünleri kapsayan katalogda, ürün teknik özellikleri ve yapılan kimyasal test parametrelerini bulabilirsiniz. Lovibond Genel Ürün Kataloğu indirmek için tıklayınız.

Lovibond Yüzme Havuzları Ürün Kataloğu-2020

Lovibond Yüzme Havuzu ve Masaj Havuz sularına yönelik ürünleri kapsayan kataloğumuzda, ürün teknik özellikleri ve yapılmakta olan kimyasal test parametrelerini bulabilirsiniz. Lovibond Havuz Test Ürünleri Kataloğu için tıklayınız.

Lovibond Yüzme Havuzu Test Kitleri (Reaktifleri)

Lovibond fotometre, spektrofotometre ve rapid test gruplarında bulunan reagent'lar (reaktifler) ve kimyasal test parametrelerine ait analiz aralıklarını inceleyerek ihtiyacınız olan kit aralığını kolaylıkla belirleyin. Lovibond RAPID & Fotometre Reagents incelemek için tıklayınız.

Lovibond Su Analiz Test Kitleri Uygulama Alanları

Lovibond, fotmetre, spektrofotometre ve RAPID gruplarında bulunan modellere ait reagent'lar (test reaktifleri) ve kimyasal test parametrelerinin kullanım alanlarına ait bilgileri (İçme ve Kullanım Suyu, Deniz Suyu, Atıksu, Yüzme Havuzu vb.) Lovibond Reagents Applications incelemek için tıklayınız.

Lovibond Spektrofotometrik, Fotometrik Su Analiz Test Kitleri

Lovibond, fotmetre ve spektrofotometre gruplarında bulunan modellerie ait reagent'lar ve kimyasal test parametrelerine ait analiz aralıklarını inceleyerek ihtiyacınız olan kit aralığını kolaylıkla belirleyin. Lovibond Fotometre Reagents incelemek için tıklayınız.

Lovibond Fotometre Ürün Karşılaştırmaları

Lovibond fotmetre ve spektro grubunda bulunan ürünlerin yaptığı kimyasal parametreleri inceleyerek ihtiyacınız olan modeli kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Lovibond Forometre Test Parametreleri incelemek için tıklayınız.

Hach Uyumlu Lovibond® VARIO Test Reaktifleri

Lovibond tecrübesinin vermiş olduğu güvenle Hach marka fotometre ve spektrofotometrelerde ihtiyacınız olan kimyasal test kitlerini ekonomik yoldan çözmenin avantajını yaşayın. Hach Fotometre Uyumlu Lovibond Vario Test Kitleri incelemek için tıklayınız.

TSE 11899 Yüzme Havuz Suyu Şartlandırma Standardı

Yüzme havuzlarında bulunan suyun dezenfeksiyonu ve şartlandırma aşamalarında TSE tarafından belirlenmiş havuz kimyasal değerlerini incelemek için tıklayınız.

Lovibond Endüstriyel Su Analiz Sistemleri Kataloğu-2020

Lovibond Endüstriyel Su Analiz Sistemlerine ait genel ürün kataloğunu incelemenin zamanın. Kazan Suları, Açık ve Kapalı Devre soğutma Sistemleri Suları, Kimyasal Oksijen İhtiyacı Analizi, Biyokimyasal Oksijen İhtiyacı Analiz sistemleri ve endüstriyel tesislerin ihtiyacı olacak bütün su analizlerine ait ürünlerin hepsi bir arada, ürünlerin teknik özellikleri ve yapılan kimyasal test parametrelerine ait Lovibond Endüstriyel Su Analizi Ürün Kataloğu indirmek için tıklayınız.

Lovibond® Mikrobiyoloji Test Kitleri Ürün Kataloğu-2019

Lovibond Mikrobiyoloji Su Test Kitlerine ait ürün kataloğunda 125 yıllık Lovibond tecrübesinin sunduğu yep yeni bir ürün grubudur. Koliform,  Ekoli, Lejyonella, Dipslides, Agar, NPS gibi bir çok hızlı mikrobiyoloji test kitlerinin hepsi bir arada ve Rank Lovibond güvencesi ile tüm Türkiye'de hizmetinizdedir. Mikrobiyoloji Test Kitlerine ait ürünlerin teknik özellikleri ve yapılan test parametrelerini kapsayan  Lovibond Mikrobiyoloji Ürün Kataloğu indirmek için tıklayınız.

Lovibond® Su Analiz Sistemleri Mini Ürün Kataloğu-2019

Lovibond Mini Ürün kataloğunda su analiz cihazlarına ait test kitlerinin hepsi bir arada ve Rank Lovibond güvencesi ile tüm Türkiye'de hizmetinizdedir. Mikrobiyoloji Test Kitlerine ait ürünlerin teknik özellikleri ve yapılan test parametrelerini kapsayan  Lovibond Mini Ürün Kataloğu indirmek için tıklayınız.

Sağlık Bakanlığı İçme Suyu Yönetmelik Ekleri

Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş olan İnsani Maksatlı Tüketim suları, içme suları yönetmeliğinde bulunan kimyasal değerleri inceleyin. Sağlık Bakanlığı tarafından bildirilen genelge eklerini incelemek için tıklayınız.

Sağlık Bakanlığı Havuz Suyu Yönetmeliği

Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş olan yeni havuz suyu kontrol çizelgesini ve eklerini yakından inceleyin. Sağlık Bakanlığı tarafından bildirilen Havuz Suları Yönetmeliği incelemek için tıklayın.

Sağlık Bakanlığı Havuz Suyu Yönetmeliği Analiz Ekleri

Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş olan yeni havuz suyu kontrol çizelgesini ve eklerini yakından inceleyin. Sağlık Bakanlığı tarafından bildirilen Havuz Suları Yönetmelik Ekleri incelemek için tıklayın.

Çevre ve Orman Bakanlığı Atıksu Numune Alma ve Analiz Metodları

Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından bildirilerek Resmi Gazetede yayımlanmış olan Su Kirliliği Kontrolu Yönetmeliği Numune Alma ve Analiz Metodları Tebliği. İlgili tebliğe ait doküman web sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Çevre ve Orman Bakanlığı Yüzme Suyu Kalitesi Yönetmeliği

Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından hazırlanan Yüzme Suyu Kalitesi Yönetmeliği 76/150/AB ile insan sağlığı, çevreyi korumak üzere yüzme ve rekreasyon  amaçlı kullanılan sulların kalitesini belirlemek ve bu suların başta mikrobiyolojik olmak üzere her türlü kirletici ile kirlenmesini engelenmesininsağlamasıdır. Bildirilen dokümana ait detayları web sayfamızdan indirerek inceleyebilirsiniz.

Lejyoner Hastalığı Yönetmeliği

T.C. Sağlık Bakanlığı, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından 13 Mayıs 2015 tarihli Resmi Gazetede yayınlanmış Lejyoner Hastalığı Kontrol, Usul ve Esasları hakkındaki yönetmeliğini görmek için tıklayınız.

Lovibond Ürün Lansmanları

Lovibond tarafından sürekli genişletilen yeni ürün grupları ve modellerine ait güncel olarak yayınlanan ilanları görmek için tıklayınız.

Lovibond Sosyal Medya