Şuanda Buradasınız: Anasayfa

Lovibond - İndir

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond Türkiye

Rank Teknoloji Ltd., Lovibond Türkiye Distribütörü olarak ülke genelinde su analiz sistemleri ve renk analiz sistemleri konusunda çalışmalarını başarı ile sürdürmektedir. Su analiz sistemleri, İçme Suyu, Atık Su, Endüstriyel Sular, Yüzme Havuz Suları olarak branşlar halinde sunulmaktadır. Su Analizlerinde ihtiyacınız olacak bir çok bilgiye aşağıda belirtilen başlıkları inceleyerek ulaşabilir ve yenilikleri takip edebilirsiniz.

Düzenli olarak güncellenen bilgileri her zaman resmi web sayfamızdan görebilir aynı zamanda Facebook, Instagram, Linkedin ve Twitter sosyal medyadan takip ederek, web sayfamıza üye olarak güncellenen tüp bilgilerden anında haber alabilirsiniz.

Lovibond Genel Ürün Kataloğu-2021

Lovibond İçme Suyu, Atıksu, Endüstriyel Sular ve Yüzme Havuzlarına yönelik genel ürünleri kapsayan katalogda, ürün teknik özellikleri ve yapılan kimyasal test parametrelerini bulabilirsiniz. Lovibond Genel Ürün Kataloğu indirmek için tıklayınız.

Lovibond Yüzme Havuzları Ürün Kataloğu-2021

Lovibond Yüzme Havuzu ve Masaj Havuz sularına yönelik ürünleri kapsayan kataloğumuzda, ürün teknik özellikleri ve yapılmakta olan kimyasal test parametrelerini bulabilirsiniz. Lovibond Havuz Test Ürünleri Kataloğu için tıklayınız.

Lovibond Yüzme Havuzu Test Kitleri (Reaktifleri)

Lovibond fotometre, spektrofotometre ve rapid test gruplarında bulunan reagent'lar (reaktifler) ve kimyasal test parametrelerine ait analiz aralıklarını inceleyerek ihtiyacınız olan kit aralığını kolaylıkla belirleyin. Lovibond RAPID & Fotometre Reagents incelemek için tıklayınız.

Lovibond Su Analiz Test Kitleri Uygulama Alanları

Lovibond, fotmetre, spektrofotometre ve RAPID gruplarında bulunan modellere ait reagent'lar (test reaktifleri) ve kimyasal test parametrelerinin kullanım alanlarına ait bilgileri (İçme ve Kullanım Suyu, Deniz Suyu, Atıksu, Yüzme Havuzu vb.) Lovibond Reagents Applications incelemek için tıklayınız.

Lovibond Spektrofotometrik, Fotometrik Su Analiz Test Kitleri

Lovibond, fotmetre ve spektrofotometre gruplarında bulunan modellerie ait reagent'lar ve kimyasal test parametrelerine ait analiz aralıklarını inceleyerek ihtiyacınız olan kit aralığını kolaylıkla belirleyin. Lovibond Fotometre Reagents incelemek için tıklayınız.

Lovibond Fotometre Ürün Karşılaştırmaları

Lovibond fotmetre ve spektro grubunda bulunan ürünlerin yaptığı kimyasal parametreleri inceleyerek ihtiyacınız olan modeli kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Lovibond Forometre Test Parametreleri incelemek için tıklayınız.

Hach Uyumlu Lovibond VARIO Test Reaktifleri

Lovibond tecrübesinin vermiş olduğu güvenle Hach marka fotometre ve spektrofotometrelerde ihtiyacınız olan kimyasal test kitlerini ekonomik yoldan çözmenin avantajını yaşayın. Hach Fotometre Uyumlu Lovibond Vario Test Kitleri incelemek için tıklayınız.

TSE 11899 Yüzme Havuz Suyu Şartlandırma Standardı

Yüzme havuzlarında bulunan suyun dezenfeksiyonu ve şartlandırma aşamalarında TSE tarafından belirlenmiş havuz kimyasal değerlerini incelemek için tıklayınız.

Lovibond Endüstriyel Su Analiz Sistemleri Kataloğu-2021

Lovibond Endüstriyel Su Analiz Sistemlerine ait genel ürün kataloğunu incelemenin zamanın. Kazan Suları, Açık ve Kapalı Devre soğutma Sistemleri Suları, Kimyasal Oksijen İhtiyacı Analizi, Biyokimyasal Oksijen İhtiyacı Analiz sistemleri ve endüstriyel tesislerin ihtiyacı olacak bütün su analizlerine ait ürünlerin hepsi bir arada, ürünlerin teknik özellikleri ve yapılan kimyasal test parametrelerine ait Lovibond Endüstriyel Su Analizi Ürün Kataloğu indirmek için tıklayınız.

Lovibond® Mikrobiyoloji Test Kitleri Ürün Kataloğu-2021

Lovibond Mikrobiyoloji Su Test Kitlerine ait ürün kataloğunda 125 yıllık Lovibond tecrübesinin sunduğu yep yeni bir ürün grubudur. Koliform,  Ekoli, Lejyonella, Dipslides, Agar, NPS gibi bir çok hızlı mikrobiyoloji test kitlerinin hepsi bir arada ve Rank Lovibond güvencesi ile tüm Türkiye'de hizmetinizdedir. Mikrobiyoloji Test Kitlerine ait ürünlerin teknik özellikleri ve yapılan test parametrelerini kapsayan  Lovibond Mikrobiyoloji Ürün Kataloğu indirmek için tıklayınız.

Lovibond Su Analiz Sistemleri Mini Ürün Kataloğu-2021

Lovibond Mini Ürün kataloğunda su analiz cihazlarına ait test kitlerinin hepsi bir arada ve Rank Lovibond güvencesi ile tüm Türkiye'de hizmetinizdedir. Mikrobiyoloji Test Kitlerine ait ürünlerin teknik özellikleri ve yapılan test parametrelerini kapsayan  Lovibond Mini Ürün Kataloğu indirmek için tıklayınız.

T.C.Sağlık Bakanlığı İçme Suyu Yönetmelik Ekleri

Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş olan İnsani Maksatlı Tüketim suları, içme suları yönetmeliğinde bulunan kimyasal değerleri inceleyin. Sağlık Bakanlığı tarafından bildirilen genelge eklerini incelemek için tıklayınız.

T.C.Sağlık Bakanlığı Havuz Suyu Yönetmeliği

Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş olan yeni havuz suyu kontrol çizelgesini ve eklerini yakından inceleyin. Sağlık Bakanlığı tarafından bildirilen Havuz Suları Yönetmeliği incelemek için tıklayın.

T.C.Sağlık Bakanlığı Havuz Suyu Yönetmeliği Analiz Ekleri

Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş olan yeni havuz suyu kontrol çizelgesini ve eklerini yakından inceleyin. Sağlık Bakanlığı tarafından bildirilen Havuz Suları Yönetmelik Ekleri incelemek için tıklayın.

T.C.Çevre ve Orman Bakanlığı Atıksu Numune Alma ve Analiz Metodları

Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından bildirilerek Resmi Gazetede yayımlanmış olan Su Kirliliği Kontrolu Yönetmeliği Numune Alma ve Analiz Metodları Tebliği. İlgili tebliğe ait doküman web sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

T.C.Çevre ve Orman Bakanlığı Yüzme Suyu Kalitesi Yönetmeliği

Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından hazırlanan Yüzme Suyu Kalitesi Yönetmeliği 76/150/AB ile insan sağlığı, çevreyi korumak üzere yüzme ve rekreasyon  amaçlı kullanılan sulların kalitesini belirlemek ve bu suların başta mikrobiyolojik olmak üzere her türlü kirletici ile kirlenmesini engelenmesininsağlamasıdır. Bildirilen dokümana ait detayları web sayfamızdan indirerek inceleyebilirsiniz.

Lejyoner Hastalığı Yönetmeliği

T.C. Sağlık Bakanlığı, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından 13 Mayıs 2015 tarihli Resmi Gazetede yayınlanmış Lejyoner Hastalığı Kontrol, Usul ve Esasları hakkındaki yönetmeliğini görmek için tıklayınız.

Site Yüzme Havuzlarında Covid-19 Önlemleri

T.C. Sağlık Bakanlığı, Bilimsel Danışma Kurulu Çalışması olan Covid-19 Salgın Yönetimi ve Çalışması Rehberinde "site havuzlarında alınması gereken önlemler" başlığı altından tüm detayları görebilirsiniz. Sağlımızın koruması için hazırlanmış olan bu değerli rehberde, yüzme havuzlarının kullanımında dikkat edilmesi gereken tedbirler, havuzların dezenfeksiyonu ve dezenfekte edilen yüzme havuzlarında yapılacak suyun ölçümleri hakkındaki bilgiler detaylı olarak maddeler halinde verilmiştir.

Havuz sularında yapacağınız test sonuçları ne kadar doğru ve yüksek hassasiyette olursa serinlemek için kullandığımız havuz suları o kadar güvenli olacaktır. Bu nedenle havuz sularının ölçümünde yüksek hassasiyet ve doğruluğa sahip test kitleri ve test cihazları tercih edilmelidir. Lovibond Türkiye olarak sizlere bu konuda geniş ürün yelpazemiz ve Alman teknolojimiz ile destek olmaya devam edeceğiz. Su ölçümlerinde sormak istediğiniz tüm teknik sorular için uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Covid-19 Salgın Yönetimi ve Çalışması Rehberinin Site Havuzlarından Alınması Gereken Önlemler, Plaj ve Yüzme Alanlarında Alınması Gereken Önlemler kısmını incelemek için tıklayın.

Kapalı Havuz ve Jakuzilerde Covid-19 Önlemleri

T.C.Sağlık Bakanlığı, Bilimsel Danışma Kurulu Çalışması olan Covid-19 Salgın Yönetimi ve Çalışması Rehberinde "Hamam, Sauna, Buhar Odaları ile Kapalı Havuz ve Jakuzilerde" alınması gereken önlemler" başlığı altından tüm detayları görebilirsiniz.

Kapalı havuzlar ve Jakuzilerde bulunan su analiz sonuçları ne kadar doğru olusa olursa serinlemek ve dinlenmek için kullanılan havuz ve jakuzi suları aynı oranda güvenli olacaktır. Kapalı havuz ve jakuzi sularının ölçümünde yüksek hassasiyet ve doğruluğa sahip test cihazları tercih edilmelidir. Lovibond Türkiye sizlere geniş ürün yelpazesi ve Alman teknolojisi ile destek olmaya devam etmektedir. Su analizlerindeki destek tüm teknik sorular için uzman ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Covid-19 Salgın Yönetimi ve Çalışması Rehberinin Hamam, Sauna, Buhar Odaları ile Kapalı Havuz ve Jakuzilerde Alınması Gereken Önlemler kısmını incelemek için tıklayın.

Kaplıcalarda Covid-19 Önlemleri

T.C. Sağlık Bakanlığı, Bilimsel Danışma Kurulu Çalışması olan Covid-19 Salgın Yönetimi ve Çalışması Rehberinde "Kaplıcalarda Alınması Gereken Önlemler" başlığı altından tüm detayları görebilirsiniz.

Kaplıcalar ve kaplıca sularının ölçümünde yüksek ölçüm hassasiyeti ve doğru test sonuçları ile güvenliği elden bırakmayın. Lovibond Türkiye sizlere geniş ürün yelpazemiz ve Alman teknolojimizle destek olmaktan memnuniyet duymaktayız. Sularınızda yapılan dezenfeksiyon sonuçlarını doğru ölçmek için ihtiyacınız olan test kit ve test cihazları için uzman ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Covid-19 Salgın Yönetimi ve Çalışması Rehberinin Kaplıcalarda Alınması Gereken Önlemler kısmını incelemek için tıklayın.

Havuz ve Spa Artımının Önemi

Yüzme Havuzu ve Spa Havuzlarının dezenfeksiyonu neden önemlidir? Havuzların temel gereklilikleri nelerdir? Havuz dezenfeksiyonunda temel gereklilikler nedir? Havuz dezenfeksiyonunda kullanılan kimyasallar ne işe yarar? Yüzme Havuzu ve Spa Havuz su test cihazlarında nelere dikkat edilmelidir. Havuzlarda kullanılan test metodları hangileridir?

Bu bölüm yüzme havuzu ve spa havuzu genel kullanıcılarına, havuz operatörlerine işletmenin verimli bir şekilde çalıştırılmasına yardımcı olacak şekilde hazırlanmıştır. Yüzme havuzlarına giderek artan talep, su kalitesinin izlenmesini, arıtım programının önemli bir parçası haline getiriyor. Bu gereklilikler, güvenilir testler sonuları veren cihazlar ile sağlanabilmektedir. Alman Lovibond markası 135 yıllık tecrübesi ile su test cihazları ve test kitleri ile karşılamaktadır. Havuz sularında yapılan dezenfeksiyon sonuçlarını doğru ölçmek için ihtiyacınız olan doğru test kiti ve ihtiyaca cevap verebilecek özellikte test cihazları için uzman ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Yüzme Havuzu ve Spa Havuzu kullanımında dikkat edilmesi gereken kısmını incelemek için tıklayın.

Lovibond Sosyal Medya