Sofa

Sofa

 

Sofa

Sofa

 

Sofa

Şuanda Buradasınız: Anasayfa

Lovibond SD El Tipi Metreler

Lovibond SD Serileri

Lovibond SD serisinin modelleri karşınızda.

Cep tipi Lovibond SD metreler IP67 sınıfı (waterproof) su ve toz geçirmez özelliğe sahiptir. pH Metre, ORP ve Redoks, İletkenlik Metre, TDS ve Tuzluluk değerlerini ölçebilen 5 farklı modelden oluşmaktadır.

Lovibond SD serisinde bulunan tüm modeller kompakt, sağlam ve değiştirilebilir elektrotları ile yüksek standartları yerine getiren teknoloji sunmaktadır. Tüm modellerde otomatik kapanma (switchoff) ile donatılmıştır. Tek bir tuş ile ekranda okunan değer için  dondurma "Hold" fonksiyonu bulunur. Lovibond Cep Tipi SD modellerinin genel özellikleri için tıklayın.

Lovibond SD 50 pH

Lovibond SD serisinde olan cep tipi pH metre modeli IP67 su geçirmez özelliği ve daha bir çok kullanıcı dostu özellikleri ile saha çalışmalarındaki en etkili yardımcınız.

Lovibond SD 50 pH Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Lovibond SD 60 ORP/REDOX

Lovibond SD serisinde olan cep tipi ORP metre modeli IP67 su geçirmez özelliği ve daha bir çok kullanıcı dostu özellikleri ile saha çalışmalarındaki en etkili yardımcınız.

Lovibond SD 60 pH Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Lovibond SD 70 CON

Lovibond SD serisinde olan cep tipi CON İletkenlik metre modeli IP67 su geçirmez özelliği ve daha bir çok kullanıcı dostu özellikleri ile saha çalışmalarındaki en etkili yardımcınız.

Lovibond SD 70 pH Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Lovibond SD 80 TDS

Lovibond SD serisinde olan cep tipi TDS metre modeli IP67 su geçirmez özelliği ve daha bir çok kullanıcı dostu özellikleri ile saha çalışmalarındaki en etkili yardımcınız.

Lovibond SD 80 pH Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Lovibond SD 90 SALT

Lovibond SD serisinde olan cep tipi SALT Tuzluluk metre modeli IP67 su geçirmez özelliği ve daha bir çok kullanıcı dostu özellikleri ile saha çalışmalarındaki en etkili yardımcınız.

Lovibond SD 90 pH Teknik Özellikleri için tıklayınız.