Sofa

Sofa

 

Sofa

Sofa

 

BD 600 BOİ Sistemi

Şuanda Buradasınız: Anasayfa

Lovibond SD Cep Tipi Metreler

Lovibond SD Serileri

Lovibond SD serisinin modelleri karşınızda.

SD serisi, pH, Redox/ORP, Con, TDS veya tuzun doğru ölçümü için kompakt kullanımı kolay, taşınabilir modelleri içeren bir yelpazeden oluşur.

SD serici ölçüm cihazları sağlam ve tamamen su geçirmez (IP67) gövdeleri ile çevre, endüstriyel veya havuz, sauna, kaplıca uygulamalarında yerinde testler için ideal çözümdür.

Sezgisel kaydırma fonksiyonu ve aydınlatmalı ekranı kolay ölçüm yapmaya ve sonuç, tarih/saat ve diğer ölçüm parametrelerinin aynı anda görüntülenmesine olanak sağlar.

25 veri seti kapasiteli bellek, tarih ve saat damgasıyla birlikte en önemli parametrelerin kolayca kaydedilmesine olanak sağlar.

SD serisi Lovibond kalite standartlarına göre geliştirilmiş ve üretilmiştir. Cihazlar uzun kullanım ömrü ve işlevsellik sağlamak amacıyla değiştirilebilir elektrodlarla donatılmıştır.

Cep tipi Lovibond SD serisinde Sıcaklık, pH, ORP/Redoks, İletkenlik, TDS ve Tuzluluk ölçümleri farklı modeller bulunmaktadır. Tüm SD modellerinde otomatik kapanma (switchoff) özelliği ile pil ömründen tasarruf edersiniz. Tek bir tuş ile ekranda ölçüm sonucunu görürsünüz.  Lovibond Cep Tipi SD modellerinin genel özellikleri için tıklayın.

Lovibond SD 50 pH

Lovibond SD serisinde olan cep tipi pH metre modeli IP67 su geçirmez özelliği ve daha bir çok kullanıcı dostu özellikleri ile saha çalışmalarındaki en etkili yardımcınız.

Lovibond SD 50 pH Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Lovibond SD 60 ORP/REDOX

Lovibond SD serisinde olan cep tipi ORP metre modeli IP67 su geçirmez özelliği ve daha bir çok kullanıcı dostu özellikleri ile saha çalışmalarındaki en etkili yardımcınız.

Lovibond SD 60 ORP/REDOX Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Lovibond SD 70 CON

Lovibond SD serisinde olan cep tipi CON İletkenlik metre modeli IP67 su geçirmez özelliği ve daha bir çok kullanıcı dostu özellikleri ile saha çalışmalarındaki en etkili yardımcınız.

Lovibond SD 70 CON Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Lovibond SD 80 TDS

Lovibond SD serisinde olan cep tipi TDS metre modeli IP67 su geçirmez özelliği ve daha bir çok kullanıcı dostu özellikleri ile saha çalışmalarındaki en etkili yardımcınız.

Lovibond SD 80 TDS Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Lovibond SD 90 SALT

Lovibond SD serisinde olan cep tipi SALT Tuzluluk metre modeli IP67 su geçirmez özelliği ve daha bir çok kullanıcı dostu özellikleri ile saha çalışmalarındaki en etkili yardımcınız.

Lovibond SD 90 SALT Teknik Özellikleri için tıklayınız.