Şuanda Buradasınız: Anasayfa

Lovibond XD 7500 Spektro

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond XD 7500Lovibond XD 7500 UV/VIS Spektrofotometre;

Su analizlerinde yüksek test maliyetleri, karışık yollar ve farklı kaynaklar günlük işlerinizde sürekli karşınıza mı çıkıyor?

Yetersizlik ve yüksek masraflar sizi ve ekibinize zaman mı kaybettiriyor?

O zaman değişim zamanı geldi! Geleneksel prosedürlerinize bir göz atın ve spektral su analizi için farklı çözümleri inceleyin. Lovibond XD Serisi, günlük işleriniz ve rahatsız edici engelleriniz için mükemmel bir ekonomik sistem çözümüdür.

VIS ve UV/VIS cihazlarımız laboratuvarlarınıza önemli faydalar sağlayarak iş yerlerinizin kazancını artırır.

Bundan daha kolay olamaz;

Barkodlu ve ekonomik tüp testleri ile doğru test yöntemine otomatik olarak erişebilirsiniz. Barkod tarayıcı, Toz reaktif paketleri, tabletler veya sıvı kimyasallarla yapılan tüm işlemler için aynı faydayı sunuyor.  Ayrıca, ilgili barkodları reaktif paketlerinde, yeni Lovibond Metdolar El Kitabımızda bulabilir veya kendi standart uygulama prosedürleriniz için talepte bulunabilirsiniz.

XD 7000 ve XD 7500, 150'den fazla ön programlı yöntem içerir - böylece doğru olanı bulmanı garanti edilir. Cihazlar, yuvarla (16 mm veya 24 mm) veya dikdörtgen (10, 20, 50 mm), test tüplerinin genel boyutlarını ve formlarını tanımlar, yanlış tüp kullanımına dair uyarı verir veya ölçüm aralığını ayarlar.

Referans ışın teknolojisi en yüksek hassasiyeti sağlar, XD, kullanıcı tanımlı kalibrasyon hatırlatıcıları ve şifre kontrolleri ile analitik kalite güvence önlemleriniz destekliyor.  Artık her şey otomatik olarak kaydedilecek. Bu faydaların tamamı sezgisel kullanıcı kılavuzu, 24 dilli cihaz yazılımı ile global kullanım imkanı ve 27 dilde kulanım kılavuzu ile birlikte size sunuluyor.

Lovibond Metdolar El Kitabı, sadece belirli bir yöntem hakkında ayrıntılı bilgi vermez, ayrıca sık sorulan sorular için cevaplar ve çözümler de sunar. Entegre barkodlar iş proseslerini belirgin bir şekilde hızlandırır.

Lovibond ailesine yeni katılan ve üstün özelliklere sahip UV/VIS ve VIS Spektrofotometre modelleri ile tanışmanın tam zamanı. Lovibond XD 7500 ve Lovibond XD 7000 Spektrofotometre modellerinin özellikleri çok yakında burada sizlere olacaktır. Destek ve bilgi için uzman satış departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Öne Çıkan Özellikler;

* Birinci sınıf spektrofotometre cihazı ve barkodlu reaktiflerinden oluşan ekonomik çözüm.

* Barkod tanıma sistemi ile doğrudan test parametre seçimi.

* Önceden programlanmış ve kullanıma hazır 150 test metod seçeneği ile çoklu uygulama.

* Türkçe dahil olmak üzere 8 dilde metod el kitabı, 24 dilde cihaz yazılımı ve 27 dilde kullanım kılavuzu.

* Analitik kalite güvencesi.

Yüksek Kalite, Uygun Fiyat;

Lovibond XD 7000 ve XD 7500 serileri çevreci Lovibond test reaktifleri ile birleşerek kullanıcılarına fiyat/performans oranı sunmaktadır. Lovibond kullanıcıları cihaz satın alırken gelecekte sarf malzemeleri için yüksek tutarlarda ödeme yapmadan uygun fiyatlı çözümler bulabilirler.

Basitleştirilmiş Yöntem Seçimi :

Lovibond XD serisi spektrofotometrelerde barkodlu küvet testleri sayesinde anında metodu seçimi yapılmış olur, bunun için test küvetini sadece 16mm ışık korumalı kanal yerleştirilmesi yeterlidir. Benzer şekilde 150'den fazla parametrenin her hangi biri için harici barkod okuyucu ile doğrudan metod seçimi sağlanmaktadır.

Kolaylaştırılmış Kullanım;

Parlak renkli ekran ve düzenli menü göstergesi, her kullanıcının cihaza ve cihaz fonksiyonlarına hızlı bir şekilde erişmesini sağlar.

Farklı Küvet Boyutları;

Önceden yüklenmiş Lovibond metodlarına ek olarak kullanıcılar ayrıca 16mm ve 24mm yuvarlak küvetlerin yanı sıra 10, 20 ve 50mm dikdörtgen küvet boyutlarından yararlanabilirler. Aynı zamanda adaptör sayesinde 13mm küvet de kullanılabilmektedir.

Lovibond XD 7000 / XD 7500 serisi, su bazlı solüsyonların analizinde çok yönlü kullanım için kapsamlı bir dizi özellik sunmaktadır.

* Önceden programlanmış Lovibond metodları.

* Çoklu dalga boyu kullanılan kullanıcı tanımlı yöntemlerin oluşturulması.

* Transmisyon ve Absorpsiyon ölçümü.

* Spektral tarama.

* Kinetik analizler.

Lovibond XD 7000 VIS Spektro

Lovibond XD7000 VIS Spektrofotometre modeline ait teknik özellikleri incelemek için tıklanıyız.

Lovibond XD 7500 UV/VIS Spektro

Lovibond XD7500 UV/VIS Spektrofotometre modeline ait teknik özellikleri incelemek için tıklanıyız.

Lovibond Sosyal Medya