Şuanda Buradasınız: Su Analizi İÇME SUYU PTV 1000 Turbidimetre

Lovibond PTV 1000 Turbidimetre

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond PTV 1000

Lovibond PTV 1000/2000  On-line Turbidimetre;

Lovibond PTV 1000 WL ve PTV 2000 IR Turbidimetre modelleri ürün ailesine yeni katılan son teknolojiye sahip ürünler arasında yerin almıştır. Üstün özellikleri ile içme sularında anlık olarak 0.0001 - 100 NTU aralığında bulanıklık ölçümü yapabilme özelliğine sahip on-line Turbidimetre sistemidir. Lovibond PTV 1000 uzaktan erişim, bluetooth özelliği ile akıllı telefon ve tablet uygulamalarında ölçüm sonuçlarını takip etmenin yanı sıra SCADA sistemlerine de uyumludur. Kompakt ve duvara monte edilebilir özelliği ile sürekli bulanıklık ölçümü yapan Lovibond PTV- 1000 modeli hassasiyeti ve doğruluğu yüksek olarak tasarlanmıştır yeni bir teknolojidir.

İçme suyu kalitesinin belirlenmesinde mikrobiyolojik parametreler, kimyasal parametreler ve fiziksel özellikler temel alınmaktadır. Bulanıklık (Turbidty) ölçümü de içme suyu için anahtar bir parametredir. Bir çok artıma uygulamalarında hem taşınabilir, hem laboratuvar tipi cihazlar hemde on-line (anlık) bulanıklık ölçüm sistemi gerekmektedir.

Lovibond, bu temel ihtiyacı gidermek için içme suyu analizlerinde ses getirecek olan PTV serisi on-line Turbidimetre modellerini pazara sunmaktadır. Lovibond PTV-100 ve Lovibod PTV-2000 bulanıklık sistemlerinde anlık olarak 0.001 - 100 NTU aralığında ölçüm yapılacaktır.

Kompakt ve duvara monte edilebilir özelliği ile sürekli bulanıklı ölçümü yapacak olan Lovibond PTV-1000 ve Lovibond PTV-2000 modelleri hassasiyeti ve doğruluğu yüksek olarak tasarlanmış yeni bir teknolojidir. Tek bir kontrolör ile tüm tesisteki sensörleri yönetip, maliyet ve zaman tasarrufu sağlayarak ultra stabil sonuçlar edle edilebilecektir. Türkiye pazarında yakın süre içinde tüm kullanıcılarına tanıtılacak olan Lovibond PTV-1000 ve Lovibond PTV-2000 on-line turbidimetre sistemlerini merkez Ankara ofisimizde inceleyebilir ve destek ve sorularınız için  her zaman uzman ekibimize başvurabilirsiniz.

Lovibond PTV Serisi Online Turbidimetre modelleri hakkında fiyat teklifi almak için uzman satış ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Lovibond PTV 1000 ISO

Lovibond PTV 1000 EPA

Lovibond PTV 2000 EPA

Lovibond PTV 1000 Online Turbidimetre

Lovibond PTV1000 Online Turbidimetre modeline ait teknik özellikler için tıklayınız.

Lovibond PTV 2000 Online Turbidimetre

Lovibond PTV2000 Online Turbidimetre modeline ait teknik özellikler için tıklayınız.

Lovibond Online Bulanıklık Ölçüm Sistemi Video Eğitimi

İçme suyu arıtma tesislerinin hassas bulanıklık ölçüm ihtiyaçlarına cevap veren Lovibond PTV serisine ait anlık (online) ölçüm yapan Turbidimetre modellerinin kurulumu, kullanımı ve ölçümlerin ölçümlerin nasıl yapıldığına ait eğitim videosunu izlemek için hemen tıklayın.

Lovibond Sosyal Medya