Şuanda Buradasınız: Anasayfa

Lovibond PM 600 - PM 620 Fotometre

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond PM600 & PM620Lovibond PM 600,  PM 620 ve PM 630 model fotometre cihazları yüzme havuzlarında ihtiyacınız olacak bir çok parametreyi sunmanın yanı sıra uygun ve güvenilir testler için tercih edilen bir fotometre serisidir.

Lovibond PM 600, PM 620 ve PM 630 Bluetooth Fotometre ;

PM600 ve PM620 fotomere modelleri havuz testlerini işletmeciler ve kullanıcılar için bir sonraki seviyeye taşır. Ergomonik, taşınabilir, su geçirmez, kullanıcıların sadece bir birimin doğru analizini yapmak için her hangibir yerde ve her hangi bir zamanda 34 parametreye kadar seçebilmelerine olanak sağlar.

Lovibond PM600 fotometre ile dengeli su için istenilen ana havuz parametrelerine odaklanır. Bu parametreler; Serbest Klor, Toplam Klor, pH, Siyanürik Asit, Demir, Kalsiyum Sertliği, Sodyum hipokilorit, Ozon değerledir. Denenmiş ve güvenilir Lovibond Tabler ve reaktifleri ile uyumlu olarak, sağlam, kullanımı kolay ve kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır.

Lovibond PM620 fotometre modeli 34 parametresi ile asit'ten üreye kadar test yapabilmeyi içerecek şekilde geliştirilmiştir. Emsalsiz tasarımı Lovibond Tablet, sıvı, toz reaktifleri ile uyumlu olmasını sağlar ve günümüzde kullanılabilir en esnek ve eksiksiz yüzme havuz fotometresi haline getirir.

Her iki model biriminde de hazır ekran yöntemli, test ölçümleme seviyesini, reaktif tipinive kesin reaksiyon süreleri için otomatik sayım saatini gösteren büyük ekran, arkadan ışıklı grafik ekranı bulunmaktadır. Dahili hafızası, tarih, saat ve örnek kimliğini içeren 1000 sonuca kadar depolayabilme kapasitesine sahiptir. Bu sonuçlar her istendiğinde görülebilir ve ek bir infra-red (ı-Rim Ünitesi-Opsiyonel) ile bilgisayara aktarılabilir.

Lovibond PM 600,  PM 620 ve Bluetooth özellikli PM 630 model fotometre cihazları, ergonomik tasarımı ve taşınabilir özellikte olan modeller taşıma çanta ile birlikte teslim edilir. Tüm PM serisi fotometre modellerin Lovibond güvencesiyle beklenen hassas su analizleri yapılmasını sağlar ve su analizleri için en iyi seçimi sunar.

Önemli Noktalar ;

Taşınabilir özellikte ve kullanım kolaylığı ile modüler tiptedir.

Ergonomik tasarım ve uzun kullanım ömrü için sağlam kasa yapısına sahiptir.

Gelistirilmiş görüntüleme için arka plan aydınlatmalı ekranı mevcuttur.

PC'ye uyumluluk ve yapılan testlerde 1.000 adete kadar hafızaya depolama kapasitesi vardır.

Aksesuarları ile birlikte teslim edilir. (Bilgisayar bağlantı ünitesi hariç)

Lovibond PM 600 ve Lovibond PM 620 Fiyat teklifi için satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Lovibond PM 600 Fotometre

Lovibond PM 620 fotometre modeli 10 parametrenin üzerinde test yapabilmeyi içerecek şekilde geliştirilmiştir. Emsalsiz tasarımı Lovibond Tablet, sıvı, toz reaktifleri ile uyumlu olmasını sağlar ve günümüzde kullanılabilir en esnek ve eksiksiz yüzme havuz fotometresi haline getirir.

Lovibond PM 600 Fotometre Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Lovibond PM 620 Fotometre

Lovibond PM 620 fotometre modeli 30 parametre üzerinde ile asit'ten üreye kadar test yapabilmeyi içerecek şekilde geliştirilmiştir. Emsalsiz tasarımı Lovibond Tablet, sıvı, toz reaktifleri ile uyumlu olmasını sağlar ve günümüzde kullanılabilir en esnek ve eksiksiz yüzme havuz fotometresi haline getirir.

Lovibond PM 620 Fotometre Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Lovibond PM 630 Bluetooth Fotometre

Lovibond PM 630 fotometre modeli 30 parametre üzerinde ile asit'ten üreye kadar test yapabilmeyi içerecek şekilde geliştirilmiştir. Emsalsiz tasarımı Lovibond Tablet, sıvı, toz reaktifleri ile uyumlu olmasını sağlar ve günümüzde kullanılabilir en esnek ve eksiksiz yüzme havuz fotometresi haline getirir.

Lovibond PM 630 Fotometre Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Lovibond Sosyal Medya