Şuanda Buradasınız: Anasayfa

Lovibond PM 600 - PM 620 Fotometre

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond PM600 & PM620Yüksek beklentileri olan yüzme havuzu işletmecilerinin ihtiyaçları, Lovibond PM 600 ve Lovibond PM 620 fotometre modelleri her zaman karşılamaktadır. Fotometre cihazları 34 adede kadar önceden programlanmış test metodu ve 1000 adete kadar veri setine uygun bir bellek ile donatılmıştır. Lovibond PM 630 fotometre modeli ile kızıl ötesi veri aktarımı yerine Bluetooth arayüzü sunulmaktadır. Sezgisel kullanım ve aydınlatmalı ekran, bu fotometre serisini son derece kullanıcı dostu bir hale getirmektedir.

Büyük bellek;

PM 600, PM 620, PM 630 serisindeki fotometre cihazları 1000 adete kadar veri seti kaydeder.

Modern teknoloji;

Veri aktarımı için kızıl ötesi (PM 600 / PM 620 veya Bluetooth (PM 630) özellikleri kullanıma sunulmuştur. PM 600 ve PM 620 fotometre modelleri I-RiM modülü üzerinden bilgisayara, PM 630 fotometre modeli ise Buletooth aracılığı ile AquaLX uygulamasına bağlanabilir.

Tüm önemli parametreler;

Toplam Alkalinite'den Hidrojen peroksit'e kadar en önemli yüzme havuzu parametreleri ölçülür. Seçime bağlı olarak 10 parametreli PM 600 veya 34 parametreli PM 620 / PM 630 fotometre modelleri kullanıma sunulur.

Aydınlatma ekranı;

Karanlıkta bile istediğiniz zaman ölçüm yapabilirsiniz. Tüm fotometre modelleri aydınlatmalı ekrana sahip olup böylelikle kullanıcılarına daha fazla esneklik sunar.

Esneklik;

Tablet reaktif, sıvı indikatör veya toz reaktif olarak farklı sunum şekillerinin PM 6xx serisi fotometreler ile tüm reaktif türlerini kullanabilirsiniz.

Lovibond PM 600, PM 620 ve PM 630 Bluetooth Fotometre;

PM 600 ve PM 620 fotomere modelleri havuz testlerini işletmeciler ve kullanıcılar için bir sonraki seviyeye taşır. Ergomonik, taşınabilir, su geçirmez, kullanıcıların sadece bir birimin doğru analizini yapmak için her hangibir yerde ve her hangi bir zamanda 34 parametreye kadar seçebilmelerine olanak sağlar.

Lovibond PM 600 fotometre ile dengeli su için istenilen ana havuz parametrelerine odaklanır. Bu parametreler; Serbest Klor, Toplam Klor, pH, Siyanürik Asit, Demir, Kalsiyum Sertliği, Sodyum hipoklorit, Ozon değerledir. Lovibond PM 620 fotometre modeli 34 parametresi ile asit'ten üreye kadar test yapabilmeyi içerecek şekilde geliştirilmiştir. Emsalsiz tasarımı Lovibond Tablet, sıvı, toz reaktifleri ile uyumlu olmasını sağlar ve günümüzde kullanılabilir en esnek ve eksiksiz yüzme havuz fotometre cihazı haline getirir.

Her iki model biriminde de hazır ekran yöntemli, test ölçümleme seviyesini, reaktif tipinive kesin reaksiyon süreleri için otomatik sayım saatini gösteren büyük ekran, arkadan ışıklı grafik ekranı bulunmaktadır. Dahili hafızası, tarih, saat ve örnek kimliğini içeren 1000 sonuca kadar depolayabilme kapasitesine sahiptir. Bu sonuçlar her istendiğinde görülebilir ve ek bir infrared (I-RiM Ünitesi-Opsiyonel) ile bilgisayara aktarılabilir.

Lovibond PM 600,  PM 620 ve Bluetooth özellikli PM 630 model fotometre cihazları, ergonomik tasarımı ve taşınabilir özellikte olan modeller taşıma çanta ile birlikte teslim edilir. Tüm PM serisi fotometre modellerin Lovibond güvencesiyle beklenen hassas su analizleri yapılmasını sağlar ve su analizleri için en iyi seçimi sunar.

Önemli Noktalar;

Taşınabilir özellikte ve kullanım kolaylığı ile modüler tiptedir.

Ergonomik tasarım ve uzun kullanım ömrü için sağlam kasa yapısına sahiptir.

Gelistirilmiş görüntüleme için arka plan aydınlatmalı ekranı mevcuttur.

PC'ye uyumluluk ve yapılan testlerde 1.000 adete kadar hafızaya depolama kapasitesi vardır.

Aksesuarları ile birlikte teslim edilir. (I-RiM Kızılötesi bilgisayar bağlantı modülü hariç)

Lovibond PM 600 ve Lovibond PM 620 fotometre modellerine ait fiyat teklifi için satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Lovibond PM 600 Fotometre

Lovibond PM 620 fotometre modeli 10 parametrenin üzerinde test yapabilmeyi içerecek şekilde geliştirilmiştir. Emsalsiz tasarımı Lovibond Tablet, sıvı, toz reaktifleri ile uyumlu olmasını sağlar ve günümüzde kullanılabilir en esnek ve eksiksiz yüzme havuz fotometresi haline getirir.

Lovibond PM 600 Fotometre Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Lovibond PM 620 Fotometre

Lovibond PM 620 fotometre modeli 30 parametre üzerinde ile asit'ten üreye kadar test yapabilmeyi içerecek şekilde geliştirilmiştir. Emsalsiz tasarımı Lovibond Tablet, sıvı, toz reaktifleri ile uyumlu olmasını sağlar ve günümüzde kullanılabilir en esnek ve eksiksiz yüzme havuz fotometresi haline getirir.

Lovibond PM 620 Fotometre Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Lovibond PM 630 Bluetooth Fotometre

Lovibond PM 630 fotometre modeli 30 parametre üzerinde ile asit'ten üreye kadar test yapabilmeyi içerecek şekilde geliştirilmiştir. Emsalsiz tasarımı Lovibond Tablet, sıvı, toz reaktifleri ile uyumlu olmasını sağlar ve günümüzde kullanılabilir en esnek ve eksiksiz yüzme havuz fotometresi haline getirir.

Lovibond PM 630 Fotometre Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Lovibond Sosyal Medya