Şuanda Buradasınız: Anasayfa

Lovibond Scuba 3s

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond Scuba 3sYeni Lovibond Scuba 3s Akıllı Elektronik Pool Tester cihazı 2024 yılından itibaren tüm dünya ila aynı anda ülkemizde de kullanıcılarının beğenisine sunulamak üzere sizleri bekliyor olacak. Lovibond Scuba 3s Akıllı Elektronik test cihazı yüzme havuzu kullanıcılarının vazgeçemediği bir havuz suyu ölçüm cihazlara arasına girecektir.

En önemli havuz parametreleri;

Özel havuz sahibi olarak örneğin klor ve pH değer gibi en önemli havuz parametrelerinin en doğru ölçüm sonuçlarına önem veren kişiler, Lovibond Scuba 3s ile ideal bir test cihazına sahip olur. Cihaz sezgisel olarak çalışır ve serbest klor, toplam klor, brom, pH değeri, alkalinite asidi gibi en önemli havuz parametrelerini ölçer.

Su geçirmez;

Peki Scuba 3s cihazı suya düşerse ne olur? Sorun değil - Scuba 3s sadece su geçirmez değil, aynı zamanda yüzme özelliğine de sahiptir.

Entegrem ölçüm haznesi;

Cihazda bulunan ölçüm haznesi havuza daldırılarak numune alın.

Hızlı sonuçlar;

Bir test tableti ekleyin ve Test tuşuna basın. Sonucu bir kaç saniye içinde ekrandan okuyun. Diğer bir deyişle; Profesyoneller gibi ölçüm yapın.

Scuba 3s akıllı test cihazı, kişisel kullanıma yönelik küçük yüzme havuzlar, yoğunluğu az olan düşük kapasiteli yüzme havuzları, düşük kapasiteli sportif havuzlar ve kamu havuzları gibi bir çok havuzda kullanılır. Entegre edilmiş ölçüm kasası cihazın havuz suyuna daldırılarak doldurulur. Ölçüm yapmak istenen parametre seçilir ve test parametresine uygun tablet su içine eklenerek karakteristik renk elde edilerek ölçüm yapılır ve okunan sonuç ekranda elektronik olarak  gösterilir.

Lovibond Scuba 3s Akıllı Elektronik Pool Tester fiyatı ve detaylı bilgi almak için satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Lovibond Scuba 3s Kullanım Video Klipleri

Scuba 3s Akıllı Elektronik Pool Tester cihazının paket içeriği ve kullanılma hazırlık tanımına ait video klip izlemek için tıklayın.

Lovibond Scuba 3s Ürün Broşürü

Lovibond Scuba 3s Akıllı Elektronik Pool Tester cihazına ait teknik özellikleri incelemek için tıklayınız.

Lovibond Sosyal Medya