Şuanda Buradasınız: Su Analizi YÜZME HAVUZLARI MD 100 Fotometre

Lovibond MD 100 Fotometre

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond MD 100 fotometre, Lovibond fotometre ailesinin en yeni serilerinden biridir. Küçük, hafif, pratik ve hızlı su analizleri kullanılmaktadır.

Su geçirmez tasarım;

MD 100, IP68 sayesinde 0,1m'lik derinlikte bir saat kadar su geçirmez özelliğe sahiptir. Cihazı suya düşürseniz bile endişelenmeyin; cihaz yüzer.

Doğru, tekrarlanabilir ölçüm sonuçları;

MD 100 fotometre sisteminde LED'ler ve enterferans filtreleri kullanılmaktadır. Böylece her zaman düzgün sonuçlar elde edilmesi sağlanır.

Kullanıcı kalibrasyonu;

Tek noktalı kalibrasyon mümkündür. Ayrıca tüm MD 100 modelleri, ölçüm sonuçlarını direkt olarak ABS veya %T olarak gösterir.

One-Time Zero (OTZ);

Her testten sonra yeni bir sıfır kalibrasyonu ile zaman kaybetmeyin. Sıfır değeri, bir kez uygulandıktan sonra aynı numuneyle gerçekleştirilen tüm testlerde geçerliliğini korur.

Opsiyonel veri aktarımı ile otomatik ölçüm değeri kaydı;

MD 100 fotometre son 16 ölçümü otomatik olarak bir saat ve tarih damgasıyla birlikte kaydeder. Bu sonuçlar I-RiM modülü aracılığı ile bilgisayarı aktarılabilir.

Ergonomik tasarım;

MD 100 fotometre modelleri cihazlarını laboratuvarda veya doğrudan numune alınan yerde (sahada) kullanmanız fark etmez. Ürünün tasarımı her zaman kolay kullanım ve ekranı kısıtlamasız olarak görme olanağı sağlar. Cihazın alt tarafındaki kauçuk ayaklar laboratuvarda yanlışlıkla kaymayı önler.

Fabrikada programlama;

MD 100 fotometre cihazları fabrikada 14 adede kadar önceden kalibre edilmiş ölçüm metoduyla programlanır. Bu nedenle cihazınızı satın aldıktan sonra yapmanız gerekenler şunlardan ibarettir; Testi seç, numuneyi hazırla ve test işlemini uygulamaktadır.

Scroll Memory;

Fotometre açıldıktan sonra otomatik olarak cihazın en son kapatılışından önce seçilmiş olan metod görüntülenir. Böylece sık kullanılan metodlara hızlı bir şekilde erişmek mümkün olur.

Önemli Noktaları ;

Suya dayanıklılığı IP 68 olarak tanımlanmıştır.

Otomatik Açma-Kapanma özelliği,

Gerçek zaman saati ve Tarih,

Ayarlama Modu,

Arkadan aydınlatmalı ekran,

Depolama özelliği,

Test cihazı olarak kullanıma uygunluk.

Lovibond MD 100 fiyatı ve MD 100 fotometre cihazının diğer modelleri hakkında detaylı bilgi almak için satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Lovibond MD100 Fotometre Genel Bilgileri için tıklayınız.

Lovibond MD 100 Tek Parametreli Fotometre Modelleri

Geniş ürün yelpazesine sahip olan Lovibond MD 100 fotometre modelleri ihtiyaç duyacağınız modellere göre üretilmiştir. Her bir fotometre cihazı tek parametreden oluşturmaktadır. MD 100 tek parametreli fotometre modelleri ile Alüminyum, Amonyak, Klorür, Klor, Klor dioksit, KOİ, Bakır, Toplam Sertlik, (Hazen) Renk Ölçümü, Demir, Florür, Manganez, Molybden, Fosfat, Silis, Askıda Katı Madde, Üre değerleri ölçülebilmektedir. Lovibond MD 100 fotometre modellerine ait detaylı bilgi için uzman satış ekibimizden destek alabilirsiniz.

Lovibond MD100 Fotometre Cihazı özellikleri için tıklayınız.

Lovibond MD100 Klor Fotometre Fotometre Cihazı özellikleri için tıklayınız.

Lovibond MD 100 2in1 Fotometre Modeli

Lovibond MD 100 2in1 fotometre modeli ile Serbest Klor, Toplam Klor ve pH ölçümleri yapılmaktadır. Fotometre modeli, taşıma çantası, su numune küvetleri ve 100 testlik tabletleri ile birlikte teslim ediliyor. Lovibond MD100 fotometre modeline ait detaylı bilgi ve satış fiyatı için uzman satış ekibimizden destek alabilirsiniz

Lovibond MD100 Fotometre Cihazı özellikleri için tıklayınız.

Lovibond MD 100 3in1 Fotometre Modeli

Lovibond MD 100 3in1 fotometre modeli ile Serbest Klor, Toplam Klor, pH ve Siyanürik Asit ölçümleri yapılmaktadır. Fotometre modeli, taşıma çantası, su numune küvetleri ve 100 testlik tabletleri ile birlikte teslim ediliyor. Lovibond MD100 fotometre modelline ait detaylı bilgi  ve satış fiyatı için uzman satış ekibimizden destek alabilirsiniz

Lovibond MD100 Fotometre Cihazı özellikleri için tıklayınız.

Lovibond MD 100 4in1 Fotometre Modeli

Lovibond MD 100 4in1 fotometre modeli ile Serbest Klor, Toplam Klor, pH, Siyanürik Asit ve Toplam Alkalinite ölçümleri yapılmaktadır. Fotometre modeli, taşıma çantası, su numune küvetleri ve 100 testlik tabletleri ile birlikte teslim ediliyor. Lovibond MD100 fotometre modeline ait detaylı bilgi  ve satış fiyatı için uzman satış ekibimizden destek alabilirsiniz

Lovibond MD100 Fotometre Cihazı özellikleri için tıklayınız.

Lovibond MD 100 5in1 Fotometre Modeli

Lovibond MD 100 5in1 fotometre modeli ile Serbest Klor, Toplam Klor, pH, Siyanürik Asit, Toplam Alkalinite ve Kalsiyum Sertlik ölçümleri yapılmaktadır. Fotometre modeli, taşıma çantası, su numune küvetleri ve 100 testlik tabletleri ile birlikte teslim ediliyor. Lovibond MD100 fotometre modeline ait detaylı bilgi  ve satış fiyatı için uzman satış ekibimizden destek alabilirsiniz.

Lovibond MD100 Fotometre Cihazı özellikleri için tıklayınız.

Lovibond MD 100 6in1 Fotometre Modeli

Lovibond MD 100 6in1 fotometre modeli ile Serbest Klor, Toplam Klor, pH, Brom, Siyanürik Asit, Toplam Alkalinite, Kalsiyum Sertlik ölçümleri yapılmaktadır. Fotometre modeli, taşıma çantası, su numune küvetleri ve 100 testlik tabletleri ile birlikte teslim ediliyor. Lovibond MD100 fotometre modeline ait detaylı bilgi ve satış fiyatı için uzman satış ekibimizden destek alabilirsiniz.

Lovibond MD100 Fotometre Cihazı özellikleri için tıklayınız.

Lovibond MD 100 Kazan Suları Fotometre Modeli

Endüstriyel Su Analiz Sistemlerinin analizler için kullanılmakta olan taşınabilir özellikteki MD100 fotometre cihazı ile kazan sularınızda ihtiyacınız olan tüm değerleri test edin.

Lovibond MD100 Kazan Suları (Boiler Water) özellikleri için tıklayınız.

Lovibond MD 100 Soğutma Suları Fotometre Modeli

Endüstriyel Su Analiz Sistemlerinin analizler için kullanılmakta olan taşınabilir özellikteki MD100 fotometre cihazı ile soğutma sularınızda ihtiyacınız olan tüm değerleri test edin.

Lovibond MD100 Soğutma Suları (Cooling Water) özellikleri için tıklayınız.

Lovibond MD 110 Bluetooth Fotometre Modeli

Lovibond MD110 Bluetooth özelliğine sahip fotometre modellerinde yapılan test sonuçları her an elinizin altında olan akıllı telefon, tablet veya bluetooth özellikli tüm aygıtlarınıza aktararak takip edebilirsiniz. Lovibond MD110 modellerine ait detaylı bilgi için uzman satış ekibimizden destek alabilirsiniz..

Lovibond MD110 Bluetooth Fotometre Cihazı özellikleri için tıklayınız.

Lovibond Sosyal Medya