Şuanda Buradasınız: Su Analizi İÇME SUYU SD 335 Multi pH Serisi

Lovibond SD 335 Multi Serisi

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond SD pH300 - Lovibond SD 320 ConLovibond tarafından üretilen yeni elektrokimya serisi yeni SD el tipi modellerin ile hızlı, pratik ve güvenilir testler yapmanın en yeni yolu. Lovibond SD serilerinden olan SD 305 pH Metre ve SD 325 Con (İletkenlik), SD Oxi 315 (oksijen) ve optik çözünmüş oksijen ölçümü yapan SD 400 Oxi L Oksijen metre (optik) modellerinde, ister saha uygulamalarında ister laboratuvar çalışmalarınızda ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılayacak el tipi test modellerine ait bilgileri aşağıda verilen teknik özellikler linkinden inceleyebilirisiniz.

Teknik açıdan gelişkin;

Maksimum ölçüde doğruluk için çok yükse bir çözünülürlük (0,001 pH / 0,1 mV), otomatik sıcaklık kompenzasyonu ve tampon çözelti algılaması, SD 300 pH metrenin diğer özellikleridir.

Kullanıcı dostu;

Konforlu kullanım, büyük, arkadan aydınlatmalı ekranla tamamlanmaktadır. Böylece her durumda ölçüm sonuçlarını doğrudan görebilirsiniz.

Veri yönetimi;

Veri kayıt cihazı aracılığı ile toplanan verilen USB arayüzü (seri veya analog) üzerinden bilgisayara aktarılabilir.

Koruyucu gövde;

Koruyucu muhafaza, aşırı ortam koşullarında da her zaman güvenli bir şekilde çalışmayı garanti eder. Gövdenin arka tarafına sabitlenen destek, askı veya kemer klipsi olarak kullanılabilir.

Ek donanım;

Pil ve elektrodlar için durum göstergesi, pil değişim göstergesi, otomatik kapanma, otomatik tutma, minimum/maksimum değer belleği fonksiyon olarak da mevcuttur.

Lovibond taşınabilir özellikte pH, İletkenlik ve Oksijen Metre modeleri hakkında fiyat teklifi almak için satış ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Lovibond SD 400 Oxi L (Optik Çözünmüş Oksijen Metre)

Çözünmüş oksijen ölçümünde gelinen en son teknoloji seviyesini Lovibond SD 400 Oxi L modelinde yakından görebilirsiniz. Optik oksijen ölçümü sayesinde kolay kalibrasyon özelliği ve düşük bakım maliyet avantajları ile SD 400 Oxi L modeli tüm kullanıcılarını bekliyor.

Lovibond SD 400 Oxi L Optik Çözünmüş Oksijen Ölçer Özelliklerini incelemek için tıklayın.

SD 305 pH/ORP

Saha tipi modellerimizin arasına yeni katılan üstün özeliklere sahip Lovibond 305 pH/ORP modeli ile tanışmanın zamanı geldi. Geniş uygulama alanına sahip SD 305 pH/Orp modeli ile Atık Su Arıtma, İçme Suyu Arıtımı, Havuz Suyu Kontrolü, Kazan Suları ve Soğutma Sularında kullanılabilmektedir. IP sınıflandırmasında IP67 ile sağlam gövde yapısı ve su geçirmez özelliğe sahiptir. PC arayüzü olarak USB, Seri veya Analog, Veri Kayıt Cihazı ve Alarm fonksiyonu öne çıkan özellikleri arasındadır. Yeni SD 305 pH/ORP modeline fiyat ve teknik destek için ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Lovibond SD 305 pH/ORP (pH ve Orp) ölçüm cihazının özelliklerini incelemek için tıklayın.

SD 315 Oxi

Çözünmüş Oksijen ölçümü için tasarlanmış taşınabilir özellikte yeni Lovibond SD 315 Oxi modeli ile tanışmanın zamanı geldi. Geniş uygulama alanına sahip SD 315 Oxi, Atık Su Arıtma, İçme Suyu Arıtımı, Havuz Suyu Kontrolü, Kazan Suları ve Soğutma Suları, Balık Besiciliğinde kullanılabilmektedir. IP sınıflandırmasında IP67 ile sağlam gövde yapısı ve su geçirmez özelliğe sahiptir. PC arayüzü olarak USB, Seri veya Analog, Veri Kayıt Cihazı ve Alarm, İyi Laboratuvar Uygulamaları (GLP) fonksiyonu öne çıkan özellikleri arasındadır. Yeni SD 315 Oxi modeline fiyat ve teknik destek için ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Lovibond SD 315 Oxi (Çözünmüş Oksijen Ölçer) ölçüm cihazının özelliklerini incelemek için tıklayın.

SD 325 Con

İletkenlik, TDS, Tuzluluk ve Sıcaklık ölçümü için tasarlanmış yeni Lovibond SD 325 Con modeli Atık Su Arıtma, İçme Suyu Arıtımı, Havuz Suyu Kontrolü, Kazan Suları ve Soğutma Sularında kullanılabilmektedir. IP sınıflandırmasında IP67 ile sağlam gövde yapısı ve su geçirmez özelliğe sahiptir. PC arayüzü olarak USB, Seri veya Analog, Veri Kayıt Cihazı ve Alarm, (GLP) İyi Laboratuvar Uygulamaları fonksiyonu öne çıkan özellikleri arasındadır. Yeni Lovibond SD 325 Con modeline fiyat ve teknik destek için ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Lovibond SD 325 Con (İletenlik, TDS ölçer) ölçüm cihazının özelliklerini incelemek için tıklayın.

SD 335 Multi

pH, Redox, İletkenlik, Oksijen, TDS, Tuzluluk ve Sıcaklık ölçümü için tasarlanmış yeni Lovibond SD 335 Multi modeli Atık Su Arıtımı, İçme Suyu Arıtımı, Havuz Suyu Kontrolü, Kazan Suları ve Soğutma Sularında kullanılabilmektedir. IP sınıflandırmasında IP67 ile sağlam gövde yapısı ve su geçirmez özelliğe sahiptir. PC arayüzü olarak USB, Seri veya Analog, Veri Kayıt Cihazı ve Alarm, (GLP) İyi Laboratuvar Uygulamaları fonksiyonu öne çıkan özellikleri arasındadır. Yeni Lovibond SD 335 Multi modeline fiyat ve teknik destek için ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Lovibond SD 335 Multi (pH, Redox, İletenlik, Oksijen, TDS, Tuzluluk, Sıcaklık) ölçüm cihazının özelliklerini incelemek için tıklayın.

SD 335 Multi Set-1

pH, Redox, İletkenlik, TDS, Tuzluluk ve Sıcaklık ölçümü için tasarlanmış yeni Lovibond SD 335 Multi Set-1 versiyonu ile Atık Su Arıtımı, İçme Suyu Arıtımı, Havuz Suyu Kontrolü, Kazan Suları ve Soğutma Sularında kullanılabilmektedir. IP sınıflandırmasında IP67 ile sağlam gövde yapısı ve su geçirmez özelliğe sahiptir. PC arayüzü olarak USB, Seri veya Analog, Veri Kayıt Cihazı ve Alarm, (GLP) İyi Laboratuvar Uygulamaları fonksiyonu öne çıkan özellikleri arasındadır. Yeni Lovibond SD 335 Multi modeline fiyat ve teknik destek için ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Lovibond SD 335 Multi Set-1 (pH, Redox, İletenlik, TDS, Tuzluluk, Sıcaklık) ölçüm cihazının özelliklerini incelemek için tıklayın.

SD 335 Multi Set-2

pH, Redox, Oksijen ve Sıcaklık ölçümü için tasarlanmış yeni Lovibond SD 335 Multi Set-2 versiyonu ile Atık Su Arıtımı, İçme Suyu Arıtımı, Havuz Suyu Kontrolü, Kazan Suları ve Soğutma Sularında kullanılabilmektedir. IP sınıflandırmasında IP67 ile sağlam gövde yapısı ve su geçirmez özelliğe sahiptir. PC arayüzü olarak USB, Seri veya Analog, Veri Kayıt Cihazı ve Alarm, (GLP) İyi Laboratuvar Uygulamaları fonksiyonu öne çıkan özellikleri arasındadır. Yeni Lovibond SD 335 Multi modeline fiyat ve teknik destek için ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Lovibond SD 335 Multi Set-2 (pH, Redox, Oksijen, Sıcaklık) ölçüm cihazının özelliklerini incelemek için tıklayın.

SD 335 Multi Set-3

pH, Redox, İletkenlik, TDS, Oksijen ve Sıcaklık ölçümü için tasarlanmış yeni Lovibond SD 335 Multi Set-3 versiyonu ile Atık Su Arıtımı, İçme Suyu Arıtımı, Havuz Suyu Kontrolü, Kazan Suları ve Soğutma Sularında kullanılabilmektedir. IP sınıflandırmasında IP67 ile sağlam gövde yapısı ve su geçirmez özelliğe sahiptir. PC arayüzü olarak USB, Seri veya Analog, Veri Kayıt Cihazı ve Alarm, (GLP) İyi Laboratuvar Uygulamaları fonksiyonu öne çıkan özellikleri arasındadır. Yeni Lovibond SD 335 Multi modeline fiyat ve teknik destek için ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Lovibond SD 335 Multi Set-3 (pH, Redox, İletkenlik, Oksijen, Sıcaklık) ölçüm cihazının özelliklerini incelemek için tıklayın.

Lovibond SD 300 pH Metre

Lovibond SD 30 pH Metre modeli, Maksimum ölçüde doğruluk için çok yükse bir çözünülürlük (0,001 pH / 0,1 mV), otomatik sıcaklık kompenzasyonu ve tampon çözelti algılaması, SD 300 pH metrenin diğer özellikleridir. SD 300 pH; yüksek ölçüm doğruluğu, düşük ağırlık, koruyucu kasa, geniş dijital ekran,''Düşük Pil'' göstergesi, iki noktalı kalibrasyon, kullanıcı dostu gibi önemli özelliklere sahiptir.

Lovibond SD pH-300 Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Lovibond SD 320 Con (İletkenlik Metre)

Lovibond SD 320 Con, yüksek kaliteli iletkenlik ölçüm cihazıdır. Standart olarak koruyucu kasa ile donatılmış olup, elektrot tutucuya yerleştirilmiştir. SD 300 Con jel elektroda sahiptir ve bu elektrot 0-80 santigrad derecenin üstündeki sıcaklıklara karşı dirençlidir. Standart olarak BNC bağlantısı ile donatılmıştır.

Lovibond Con-320 Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Lovibond SD 310 Oxi (Oksijen Metre)

Lovibond SD 310 Oxi modeli, endüstriye, laboratuvar ve kanalizasyon arıtma tesisleri ve su dağıtım tesislerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Polarizasyok yok, bilinen Clark oksijen sensörü polarizasyon süresi olmadan hemen ölçüm yapmaya olanak sağlamaktadır.

Lovibond SD 310 Oxi Teknik Özellikleri için tıklayınız.

SD 335 Multi Metre Cihazlarını Kullanıma Alma ve Kalibrasyon Tanıtımı

Lovibond SD 335 Multi Metre modellerinin ilk kullanıma alma ve kalibrasyonu hakkında bilgi içeren video kliplerini aşağıda verilen linklerden izleyebilirsiniz. Lovibond servis, bakım hizmeti ve teknik destek için her zaman uzman teknik servis ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Lovibond SD 335 Kurulum videosunu izlemek için tıklayın.

Lovibond SD 335 Multi Metre Kalibrasyon videosunu izlemek için tıklayın.

Lovibond SD 335 Ölçüm Cihazı Video Eğitimi

Elektrokimya serimiz olan SD335 Multi Metre modeli ile pH, İletkenlik, Çözünmüş Oksijen ölçümlerini nasıl yapacağınıza ait eğitim videosunu izlemek için hemen tıklayın.

Lovibond Sosyal Medya