Şuanda Buradasınız: Su Analizi İÇME SUYU SD Serisi pH Metre

Lovibond SD El Tipi Serileri

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond SD pH300 - Lovibond SD 320 ConLovibond® tarafından üretilmekte olan yeni elektrokimya serisi SD el tipi modellerin ile hızlı, pratik ve güvenilir testler yapmanın en yeni yolu. Lovibond SD serilerinden olan SD 300 pH Metre ve SD 320 Con İletkenlik ölçer, SD Oxi 310 ve SD 400 Oxi L Oksijen metre modellerinde, ister saha uygulamalarında ister masa üstü çalışmalarınızda ihtiyacınızı tam anlamoıyla karşılayacak el tipi test modellerine ait bilgileri aşağıda verilen teknik özellikler linkinden inceleyebilirisiniz.

Lovibond taşınabilir özellikte pH, İletkenlik ve Oksijen Metre modeleri hakkında fiyat teklifi almak için satış ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Lovibond SD 300 pH Metre

Lovibond SD 30 pH Metre modeli, yüksek kalitede, elde taşınabilir pille çalışan bir seridir. SD 300; yüksek ölçüm doğruluğu,düşük ağırlık, koruyucu kasa, geniş dijital ekran,''Düşük Pil'' göstergesi, iki noktalı kalibrasyon, kullanıcı dostu gibi önemli özelliklere sahiptir.

Lovibond SD pH-300 Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Lovibond SD 320 Con (İletkenlik Metre)

Lovibond SD 320 Con, yüksek kaliteli iletkenlik ölçüm cihazıdır. Standart olarak koruyucu kasa ile donatılmış olup, elektrot tutucuya yerleştirilmiştir. SD 300 Con jel elektroda sahiptir ve bu elektrot 0-80 santigrad derecenin üstündeki sıcaklıklara karşı dirençlidir. Standart olarak BNC bağlantısı ile donatılmıştır.

Lovibond Con-320 Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Lovibond SD 310 Oxi (Oksijen Metre)

Lovibond SD 310 Oxi modeli aileye yeni katılan seriler içinde yer almıştır. Her geçen gün yenilenen ve büyüyen SD grubu ürünlerimizde tüm kullanıcılara büyük avantaj sağlayan özellikler sunulmaktadır.

Lovibond SD 310 Oxi Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Lovibond SD 400 Oxi L (Oksijen Metre)

Çözünmüş oksijen ölçümünde gelinen en son teknoloji seviyesini Lovibond SD 400 Oxi L modelinde yakından görebilirsiniz. Optik oksijen ölçümü sayesinde kolay kalibrasyon özelliği ve düşük bakım maliyet avantajları ile SD 400 Oxi L modeli tüm kullanıcılarını bekliyor.

Lovibond SD 400 Oxi L Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Lovibond Sosyal Medya