Şuanda Buradasınız: Su Analizi ATIKSU Comparator System 2000+

Lovibond SD40 Multi

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond SD Cep Tipi CihazlarLovibond SD serisi cep tipi test cihazları. (Yeni)

Yeni SD serisi cep tipi test cihazı modelleri ile sahada pH, ORP, İletkenlik, Tuz veya TDS, Sıcaklık ölçümlerini hiç zaman kaybetmeden yapabilirsiniz. Su geçirmez muhafazası ile cep tip test cihazı endüstriyel tesislerde, veya yüzme havuzlarında yapılaca düzenli kontroller için idealdir.

Ayrıca, şeffaf kapak sadece günlük kullanımda cep tipi cihazlar için güvenli bir stand sağlamakla kalmaz aynı zamanda elektrotların bakımını da kolaylaştırır. Mavi, Yeşil ve Kırmızı olmak üzere üç renkli LED aydınlatma sistemi ve yeni ekran simgeleri test cihazının kullanımını kolay ve sezgisel hale getirir. Enerji tasarruflu lED'ler ve 4xAAA pil kullanımı, yeni SD cep test cihazı sersinin ömrünü 2000 saate kadar uzatmaktadır.

Cihaz ile birlikte verilen kordon ile her bir SD serisi cep test cihazı boyna rahatlıkla takılabilir veya test cihazının başındaki klips ile cebe, bel bantına veya kemere takılarak elleri yormadan her yere götürülebilir.

Yeni cep tipi test cihazı SD serileri kolay bakım ve saklama için şeffaf kapaklıdır. Sabit bir stand için ideal kapak tasarımına sahiptir. Kolay kullanım için renklie ve sembolleri göstermektedir. Bireysel ölçüm geresinimleri için yeni çok parametreli modellerine sahiptir.

Lovibond SD10 pH

Lovibond SD10 cep tipi pH metre modeli ile pH ve Sıcaklık ölçülebilmektedir. IP67 su geçirmez özelliği ve kullanıcı dostu özellikleri ile saha çalışmalarındaki en etkili yardımcınız.

Lovibond SD 10 pH Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Lovibond SD20 ORP

Lovibond SD20 cep tipi ORP metre modeli ile ORP ve Sıcaklık ölçülebilmektedir. IP67 su geçirmez özelliği ve kullanıcı dostu özellikleri ile saha çalışmalarındaki en etkili yardımcınız.

Lovibond SD 20 ORP Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Lovibond SD30 EC

Lovibond SD30 cep tipi EC metre modeli ile İletkenlik, Tuzluluk, TDS ve Sıcaklık ölçülebilmektedir. IP67 su geçirmez özelliği ve kullanıcı dostu özellikleri ile saha çalışmalarındaki en etkili yardımcınız.

Lovibond SD 30 EC Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Lovibond SD40 Multi

Lovibond SD40 cep tipi Multi metre modeli İletkenlik, pH, Tuzluluk ve TDS ölçülebilmektedir. IP67 su geçirmez özelliği ve kullanıcı dostu özellikleri ile saha çalışmalarındaki en etkili yardımcınız.

Lovibond SD 40 Multi Teknik Özellikleri için tıklayınız.