Şuanda Buradasınız: Anasayfa

Lovibond TB 211 IR

e-Posta Yazdır PDF

TB 210 IR Türbidimetre

Lovibond TB 211 IR Turbidimetre;

Lovibond TB 211 IR Turbidimetre cihazı ergonomik ve taşınabilir özelliği ile saha çalışmalarında hassas ve hızlı bulanıklık testleri yapmasına olanacak sağlayacak tasarımda olup kızıl ötesi (infra-red) ışık kaynaklı olarak tasarlanıp üretilerek kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur.

TB 211 Turbidimetre (bulanıklık ölçüm cihazı) ISO 7027 standartına göre ölçüm yaparak 0.01 ile 1100 TE/F = NTU = FNU olan 0.01 NTU hassasiyetinde geniş ölçüm aralığına sahiptir.

Lovibond TB 211 Turbidimetre, içme suyundan atık suya kadar bir çok farklı alanda kullanılmaya imkan vermektedir. Ölçümler kızıl ötesi ışık kaynağı (infra-red) yapılmasından dolayı hem renkli hem de renksiz su numunelerinde kolayca bulanıklık ölçümü yapılabilmektedir.

Lovibond TB 211 IR Turbidimetre cihazında yapılan ölçüm sonuçları USB ara yüzü ile bilgisayara doğrudan transfer edilerek saklanabilmektedir.

Bulanıklık cihazının kalibrasyonu için gerekli standartlar taşıma çantası ile birlikte teslim edilmektedir. Lovibond TB 211 IR USB özellikli bulanıklık fotometre modeli hakkında teknik bilgi ve fiyat teklifi almak için satış ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Lovibond TB 211 IR Turbidimetre

Lovibond TB211 IR Turbidimetre modeline ait teknik özellikleri incelemek için tıklayınız.

Lovibond Sosyal Medya