Şuanda Buradasınız: Anasayfa

Lovibond TB 211 IR

e-Posta Yazdır PDF

TB 210 IR Türbidimetre

Lovibond TB 211 IR USB Turbidimetre;

Lovibond TB 211 IR Turbidimetre cihazı ergonomik ve taşınabilir özelli ile saha çalışmalarında hassas ve hızlı testler yapmasına olanacak sağlayacak tasarımda kızılötesi (infra-red) ışık kaynaklı olarak tasarlanıp üretilmiştir.

TB 211 IR Turbidimetre cihazı ISO 7027 standartına göre ölçüm yaparak 0.01 ile 1100 TE/F = NTU = FNU olan 0.01 NTU hassasiyeti ile geniş ölçüm aralığına sahiptir.

TB211 IR Turbidimetre cihazı içme suyundan atıksuya kadar bir çok farklı alanda kullanılmaya imkan vermektedir. Ölçümlerin kızılötesi (infra-red) ışık ile yapılmasından dolayı hem renkli hemde renksiz su numuneleri kolyaca ölçülebilir.

Lovibond TB 211 IR Turbidimetre cihazında yapılan ölçüm sonuçları USB arabirim bağlantısı ile bilgisayarınıza doğrudan transfer edilebilir.

Turbidimetre cihazının kalibrasyonu için gerekli standartlar taşıma çantası ile birlikte teslim edilmektedir. Lovibond TB 211 IR USB özellikli Bulanıklık fotometre modeli hakkında teknik bilgi ve fiyat teklifi almak için satış ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Lovibond TB 211 IR Turbidimetre

Lovibond TB211 IR Turbidimetre modeline ait teknik özellikleri incelemek için tıklayınız.

Lovibond Sosyal Medya