Sofa

Sofa

 

Sofa

Sofa

 

BD 600 BOİ Sistemi

Şuanda Buradasınız: Anasayfa

Orbeco Hellige - Lovibond

Orbeco Hellige

Orbeco Hellige - Lovibond

Tintometer Group, Su Analiz Sistemleri ve Renk Ölçüm Sistemlerinde 135 yıllık tecrübe.

135 yıllık Lovibond tecrübesi ile bütün dünyada yaygın olarak kullanılmakta olan Lovibond ürünlerimizin içine Orbeco Hellige markasınıda alarak ürün portföyünü büyütmeye devam etmektedir. Lovibond analiz sistemleri konusunda ihtiyacınız olan her ihtiyaca çözüm sunmanın gururunu yaşamaktadır.

Devamını oku...

Lovibond Proses Klor Analiz

Lovibond Proses Klor Analiz ReaktifleriLovibond® tecrübesi ve güvenilirliği ile 130 yıldır dünya genelinde kullanılmakta olan profesyonel test kitlerinde, Su Analizi, Su mikrobiyolojisi, Renk Analizine ek olarak yüzme havuzları yazılımını gelirtimiş ve  konusunda dünyaca ünlü bir markadır. Dünya genelinde yaygın kullanımı olan Lovibond modelleri, İçme suyu, Atıksu, Endüstriyel Suları, Yüzme Havuzları gibi bir çok sektörün vazgeçilmez ve tercih edilen markasıdır. Su Analiz Sistemleri konusunda Lovibond Tintometer Group. Lovibond Türkiye Distribütörü olan Rank Teknoloji olarak tecrübeli kadromuz ile yanınızdayız.

Devamını oku...

Lovibond Gemi Su Analizleri

Lovibond Marine (Gemi) AnalizleriLovibond® Marine Water Test Kits, Taşınabilir özellikte olan Gemi Su Analiz kitleri, (WHO)  Dünya Sağlık Örgütü kurallarına uygundur. Lovibond Analiz Kitleri ile gemilerde zorunlu olan su analizleri ve mikrobiyoloji testleri için tüm risk noktalarında test yapabilecek gerekli araçlara sahiptir. Yapılan test metodlarında adım adım talimatlara uyarak en zor koşullarda bile kesin sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Devamını oku...

Tintometer Group - Lovibond

Lovibond 130 Yıl

Tintometer Group - Lovibond Water Testing & Colour Measurement

130 Yıl 1885 - 2015 Joseph Lovibond 1885 yılında kendi görsel renk ölçerinin, sanayide bir çok rengin kullanılması üzerindeki olağanüstü etkisi ve faydalarını bilse idi bundan muhakkak çok gurur ve memnuniyet duyardı.

Türkiye Distribütörlüğünü yapmakta olan Rank Teknoloji Ltd., ülkemizde Lovibond tecrübesini ve yeniliklerini geniş hizmet ağı ile kullanıcılarına gururla sunmaktadır.

Devamını oku...

Diğer Makaleler...

Sayfa 3 / 4