Lovibond Türkiye Web Sayfası | Lovibond Türkiye Distribütörü - Rank Teknoloji Ltd.

Lovibond Yazılım Güncellemesi

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond fotometre ve spektrofotometre modelleri periyodik olarak yazılım güncellemeleri ile yeni test parametreleri ve farklı ölçüm aralıklarını kapsayan özellikler eklenmektedir..  Ürünlerin yenilenen özelliklerini kullanabilmek için cihazlarınızı güncel tutmanız önerilmektedir. Eklenen yeni test parametreler hakkında bilgi almak ve yazılım güncelleme başvurusu için lütfen Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine başvurunuz. Başvuru esnasında kullanmakta olduğunuz cihazın model, seri numarası ve yazılım versiyon bilgilerini paylaşmayı unutmayınız.

Son Güncelleme: Cumartesi, 14 Ağustos 2021 14:07 Devamını oku...

DTK Water

e-Posta Yazdır PDF

DTK Water

DTK Drop Test - Tintometer Group,

Tintometer Group. ailesine katılan markalarımızdan olan DTK Water Drop Test ürünleri hakkında detay bilgiler çok yakında resmi web sayfamız olan www.rank.com.tr adresinde siz değerli kullanıcılarımız ile buluşacaktır.

Tintometer Group Türkiye Distribütörlüğünü yapmakta olan Rank Teknoloji Ltd., kaliteden ödün vermeyen üstün hizmet anlayışı ve Türkiye genelindeki geniş hizmet ağı ile DTK Drop Test Kit ürünlerini kullanıcılarına sunmaktadır.

DTK Water Test Kitleri hakkında ihtiyacınız olacak teknik destek için deneyimli ekimizden her zaman destek alabilirsiniz.

Son Güncelleme: Pazar, 29 Mart 2020 09:24

Dezenfeksiyon

e-Posta Yazdır PDF

Suların güvenliği ve insan sağlığı açısından kullanılmakta olan dezenfeksiyon kimyasalları ve alternatif dezenfeksiyon sistemleri teknolojinin ilerlemesi, bilim güçlenmesi ve toplumsal bilincin artması ile üzerinde durulmakta olan en önemli konulardan biridir.

Son Güncelleme: Perşembe, 22 Mart 2018 08:04 Devamını oku...

UV Dezenfeksiyonu

e-Posta Yazdır PDF

Suyun dezenfeksiyonu amacı ile kullanılan yöntemlerden biridir. Ultroviyole sisteminde dalgaboyu 254,7 nm olan uv ışınımı kullanılır. Bu ışınım suyun içindeki mikroorganizmaların DNA yapısında bozulmaya sebep olup üremeyi engeller. Ultroviyole sistemleri dezenfeksiyon amacıyla oldukça yaygın kullanımı bulunmaktadır.

Son Güncelleme: Perşembe, 22 Mart 2018 08:04 Devamını oku...

Gümüş-Bakır İyonizasyon

e-Posta Yazdır PDF

Gümüş Bakır iyonizayon sistemi pozitif yüklü bakır iyonları bakterilerin negatif yüklü hücre duvarlarındaki negatif yüklerle elektrostatik bir ilişkiye girerek çarpışırlar. Bu işlem hücre zarının yapısını zayıflatarak bozar. Böylelikle gümüş iyonları hücrenin DNA ve RNA protein ve solunum enzimlerini bağlayarak hayat destek sistemlerin yok ederek dezenfeksiyonu sağlar.

Son Güncelleme: Perşembe, 22 Mart 2018 08:03 Devamını oku...

Sayfa 3 / 5